Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk mit gondoltok hogyha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk mit gondoltok hogyha egy feher no egy fekete pasival setal az utcan?

Figyelt kérdés

2016. júl. 4. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmit! Mit kellene gondolni?
2016. júl. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt hogy mennek valahova. Mi ebben a kulonos? Lassan az, hogy ferfi es no...
2016. júl. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Egyszer előttem ment egy ilyen pár, amikor arra gondoltam, hogy biztos csak azért van vele a nő, mert nagy fekete szerszáma van. Rögtön ezután elkezdtem magam rosszul érezni, hogy milyen rossz ember vagyok, mire elkezdte csapkodni a nő fenekét a férfi és érdekes hangokat adott ki. Azóta mindig erre gondolok, ha ilyet látok :D
2016. júl. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi szokatlan. Annyira hétköznapi, hogy az emberek észre se veszik.


Viszont: Fehér férfi, fekete nővel : nah, őket mindenki megbámulja!!!!

2016. júl. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt hogy hány csaj nézheti "irigykedve" a fekete pasi csaját!XD
2016. júl. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*menjen
2016. júl. 5. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
11# Nem rolam van szo te troll csak feltettem egy kerdest, es nem hiszem hogy a 40' evekben az echte nemeteket a tuzbe dobtak volna, elegge arjaknak szamitottak, ugyanez mar rolad nem mondhato el.
2016. júl. 5. 09:43
 8/9 A kérdező kommentje:

A Berger az nemet nev te agyhalott :D

De itt be is fejeztem, ne etesd a trollt :D

2016. júl. 5. 10:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Kabbe akkor xD úgy tudtam 😃
2016. júl. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!