Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm többször hozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm többször hozott kellemetlen helyzetbe, olyan dologgal, hogy felhív telefonon és előjel nélkül kihangosítja a telefont a barátai előtt és elvárja hogy beszélgessek velük, ő ezt viccesnek gondolja. De ha felhozom, folyt lent?

Figyelt kérdés

..felhozom hogy ez engem zavar, akkor ő akad ki. Mit tehetnék?

Volt hogy a mamájával kellett beszélnem 20 percen keresztül, mert random oda adta neki a telefont. A mamája meg azt hitte hogy valami másik fia vagyok.. Nem tudom hogyan beszéljem meg vele, mert ha elmondom mi bánt, folyton felkapja a vizet. 2 hete kint van Hollandiában, és 2 hét múlva jön haza, talán a testközelség hiánya is problémát okozhat. Nem, nem fogunk elválni mielőtt jönne a kijelentés, nem nem kell vicceskedve beírni csak azért is. Normális véleményeket, gondolatokat várnék. Köszönöm



2016. júl. 8. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Hány éves a barátnőd? Ne haragudj, de ez minden, csak nem felnőtt párkapcsolatok témakör...
2016. júl. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a lány agyilag még mindig egy egysejtű szintjén van.

Nem kötelezhet senki, hogy egy kislánnyal járj!

Ha nem érti amit mondasz neki, akkor szakíts vele és majd ha felnő újból beszélgettek, ennyi.

2016. júl. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha többedjére sem ért a nyugodt, szép szóból (márpedig elmondásod szerint nem ért), akkor MENEKÜLJ!!


Tudod milyen fantasztikus, kínos helyzeteket tartogathat így számodra még az élet hosszú távon?

De persze ha az a cél, hogy ebből írj egy tanulmányt, egy regényt, egy kabarét, akkor hajrá.

2016. júl. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Monnd neki hogy ne csinálja ezt, ha továbbra is csinálja ki kell nyomni a telefont és kész. Nem olyan nagy vaszisztdasz... Piros telefonkagyló jel.... Jajj némmá bazzeg elment a térerő nem tudom mi lehet.... :) simán megcsinálnám ha nem tartja tiszteletben a kérésem.
2016. júl. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy adjunk normális választ egy nem normális viselkedésre.
2016. júl. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 omba ***** válasza:

Hát, ha nem szakítasz e miatt, akkor várjál... hátha kinövi.

Másokkal is ilyen tréfás, vagy csak neked van fenntartva ez?


20 perc alatt hogy nem tisztáztad a kedves mamával, hogy te ki is vagy?

2016. júl. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!