Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs szerencsém a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs szerencsém a fiúkkal? Ez már a "menthetetlen" kategória? Kicsit kiborultam.

Figyelt kérdés

Én egy olyan 18 éves lány vagyok, akinek sohasem volt még barátja, sőt, még csókolózni sem csókolózott senkivel. A nagy bajom az, hogy szerintem valahogy az élet nem hoz össze a nekem tetsző fiúkkal. Mármint az emberek többsége max 15-16 évesnek néz és amikor az ilyenkorú húgommal mászkálok rendre őt nézik idősebbnek. Velem meg kis 15 évesek akarnak ismerkedni, és sajnos velük meg én nem szeretnék.

Most szeptemberben megyek egyetemre valószínüleg egy másik városban. Ott azért lehet ismerkedni, nem?

Néha az is eszembe jut, hogy lehet, hogy túl magasak az elvárásaim. Olyan fiút szeretnék, aki minimum 18 éves, minimum 168cm magas (én is ennyi vagyok), és ne legyen túlsúlyos (a "vézna" nem zavar, de a "macis" test nem jön be) Szeresse az állatokat és ne fikázza le a hobbijaim, amik fontosak számomra. Néhány hónapja beszéltem egy velem egykorú sráccal a neten aki jól kiröhögött a dolgaim miatt, viszont ez vagyok én, ezen változtatni nem akarok.

Ja és lehessen vele nagyon sok dologról beszélgetni és legyen udvarias és azért lássam a szemében az értelem szikráit :D Ne legyen begyöpösödött vagy agresszív.

Azt sem lehet mondani, hogy várom a sültgalambot, mert volt már srác, akit én hívtam el randizni, de legalább hárman felültettek.

A kishúgomra ráírnak a neten és szinte havonta kap vallomásokat fiúktól, ezt kicsit irigylem a drágámtól :D

A jövő héten meg az egyik hobbimmal kapcsolatos rendezvényen lesz valami ismerkedős est, oda szerintem elmegyek.

Magamról meg el is felejtettem írni! :D

Rövid vörös hajam van (de sokkal jobban áll, mint a hosszú, ez biztos), introvertált vagyok, kissé szétszórt és gyerekes. Ennek ellenére felelősségteljesnek tartom magam. Halogatom a "nemszeretem" dolgokat, például szerintem van egy enyhe fóbiám a hivatalos ügyekkel kapcsolatbani telefonhívásokkal (időpontot kérni pl; fogorvostól, kikérni a leleteket stb) mindig félek, hogy rosszat mondok. :) Élőben viszonylag hamar feloldódom, néha hangosabb vagyok (véletlenül) és fecsegek. Érzékeny lélek vagyok, sok filmen való sírással. Iszonyat módon bizalmatlan vagyok az idegenekkel, nagyon sokáig autóba sem ülök be, vagy ha mégis, valakit értesítek róla :D Szerintem kissé paranoid személyiség vagyok.

Összetett kérdés: Ezek alapján szerintetek van bármi esélyem normális fiúknál? Az egyetemtől félek egy kicsit, ott hogyan lehet ismerkedni vagy egyáltalán barátkozni? Bulikba nem járok. :)


2016. júl. 10. 12:22
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szia, a kérdésedben benne is van a válasz. Ha boltos vagy, és valamit nem vesznek, akkor az a valószínű, hogy túl drága a termék.
2016. júl. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noren1989 ***** válasza:

Nálam a kívánságműsornál elszakadt a cérna.

Emellé introvertált is vagy, kiemelted a gyerekességed...

Én rádhagynám, bármilyen szép is a csomagolás.


26/F

2016. júl. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Második, azért írtam ennyit, mert lényegesnek tartom a kérdésem szempontjából és sokan nehezményezik (jogosan) ha nincs leírva negatív tulajdonság :D

Akkor sajnos ez van, lejjebb biztosan nem adom, majdcsak összejön. :)

2016. júl. 10. 12:58
 4/11 anonim válasza:
De persze az is lehet, hogy nem veled van a baj, csak egy picit "fura" vagy, és az emberekbe általában benne van a csorda szellem. Mik hobbijaid?
2016. júl. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Felső korhatár mennyi?
2016. júl. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Amiket eddig írtál azzal nincs semmi gond, csak szerintem nem a megfelelő korosztályt keresed. A korodbelieknek egyelőre elég pár dugás és ezért nem is akarnak sokat tenni, majd lesz valaki aki könnyebben adja magát helyetted és a hobbijait sem kell elviselni. Egyébként mik azok a hobbik?

Maradj ilyen, a kényszerből való változás soha nem vezet jóra. Te ilyen vagy, majd lesz aki így fog szeretni csak ne görcsölj rá és ne légy naiv. És ez nem paranoia amit írtál, sajnos a mai világban alapvető dolog. Remélem ha egyszer lányom lesz, hozzád hasonló lesz :)

2016. júl. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én szeretem a fura csajokat, de egy tízessel több vagyok, bár tetszik a leírásod ettől még.

mik a hobbijaid?

2016. júl. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Nálam a kívánságműsornál elszakadt a cérna."


Pedig a kérdező semmi extrémet nem kér, vagy az már túl sok, hogy ne gúnyolja a hobbiját, legyen udvarias és ne legyen aggresszív? Ezek alap dolgok, nem is kéne említeni őket!


A tényleges "elvárás" tehát körülbelül annyi, hogy legyen 168 cm felett, ne legyen mackós, és szeresse az állatokat. Ennek egy csomó ember megfelelhet.


Kérdező, szerintem még nem kell aggódnod.

Az egyetemen sok új emberrel találkozol majd. Ráadásul az egyetemen mindenki felnől és önállósodik egy kicsit, te is biztosan változni fogsz. Az ügyintézéshez is hamar hozzá fogsz szokni, mert arra is lesz lehetőséged bőven.


Ha van olyan tulajdonságod, amin eleve változtatni szeretnél, akkor a környezetváltozás pont jó lehetőség erre, úgyhogy akár végig is gondolhatod, mit csinálsz majd másképp. Így az új barátaid eleve olyannak ismerhetnek meg.


Bulin kívül is sok programot szerveznek az egyetemen, vannak kulturális rendezvények is. Előadások szüneteiben is lehet ismerkedni, beszélgetni. Csak legyél nyitott, és menni fog a dolog :).

2016. júl. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne aggodj nem vagy meg lekesve semmirol 18 evesen, csak ahogy olvastam talan kicsit erettebb vagy a korosztalyodnal :)

Lehet par evvel idosebb korosztallyal kene ismerkedni :)

2016. júl. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Te vagy én emberem kérdező :D
2016. júl. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!