Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves hiányos öltözetű, ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hiányos öltözetű, , hölgyek'', nem érzitek magatokat közönségesnek? Férfiak mit gondoltok róluk?

Figyelt kérdés

Egyes, magukat nagyon szexinek gondoló nők olyan nadrágot vesznek föl, amiből az egész hátsójuk kint van. Persze az embernek magánügye az öltözködésése, de ne kelljen már ezeknek libáknak a p*csáját nézni az embereknek.

Tényleg azt hiszitek, hogy ez milyen szexi? Inkább röhejes és szánalmas. Tudom, hogy meleg van, na de a seggpárnának minek kell kint lennie? Attól a 2 centi plusztól nem fogtok meggyulladni. Tanuljatok már meg öltözködni. Nem ettől lesz szexi valaki. Aztán siránkoztok, hogy minden férfi csak meg akar fektetni titeket....



2016. júl. 13. 15:15
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
58%

Ezzel egyet kell értenem lányként, hogy ezek a p*csagatyák, amiket mostanában hordanak nagyon közönségesek.

Kint van a feneküknek az alja és nem zavarja őket...

Ott hűtik magukat, vagy miért nem lehet normál hosszúságú rövidnadrágban lenni?

Ha itt lennének a menekültek akkor kétszer is meggondolnák, hogy vegyenek-e fel ilyet.

Ők nem fognak finomkodni, ha meglátnak egy ilyen nadrágban lévő lányt.

Csak mondom...

2016. júl. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
53%

Van nyakad, ezzel tudod mozgatni a fejed.


A hármas sörikreket váró, szőrös cigányembert is nézned kell, az nem zavar? Vagy az tetszik?

2016. júl. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
55%

Annak ellenére, hogy én sem tartom jónak ezt a nagy villantást, azért hozzájuk mégis hamarabb odamennek az urak, mint a visszafogottabb öltözetű nőkhöz...

Egyébként nem kényszerít senki, hogy őket nézd.

2016. júl. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
5%

Iszonyat irigy vagy.

Igenis egy szexy csinos nő feszes ruhákat hordjon,meg miniszoknyát.Mivel nőies.

Az,hogy nem néznek rád a te hibád,tegyél érte,hogy ilyen ,,hiányos öltözékű csaj" szóba álljon veled.

Megteheti és felveszi,csak a primitiv sikertelen pasik és irigy nők szólnak be nekik,mert tudják vagy nem kaphatja meg őket vagy ha csaj akkor irigy a lány nőiességére és,hogy sok sok pasi közül tud válogatni.

Inkább az a röhejes,hogy irigy emberek beszólogatnak.Ha nem tetszik néz máshova de gondolom otthon rájuk recskázol,inkább sportolnál és tanulnál meg öltözködni plusz megfelelően viselkedni,hogy férfiként tekintsenek rád jah és elkezdhetnél inkább pénzt keresni.

2016. júl. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
26%

Nekem sem tetszik, nem vennék fel ilyet, de szerintem tényleg rohadtul senkinek semmi köze hozzá, ki mit vesz fel. Ha nem tetszik, ne nézd, ki kényszerít rá, hogy bárki fenekét bámuld?


Nem tudom, mi okozza ezt a szörnyű frusztrációt benned, vagy miért érzed ezt fontosnak.


Az első válaszolónak grat, sikerült a sima ócsárlásból eljutni a rasszista fröcsögésig.

2016. júl. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
8%
Férfiként nagyon szeretem a lengén öltözött hölgyeket. Nemhogy lenézem őket, hanem nagyon becsülöm, hogy bátran megmutatják, amijük van. A szép női test, a kivillanó idomok esztétikai élményt és szexuális ingert jelentenek. Úgy feldobják ilyenkor nyáridőben a férfinépet.
2016. júl. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
86%
Engem ők kevésbé idegesítenek, mint azok a kancigányok, akik a hájas hasukat villantják, vagy akik inget szenek, de egy gomb van rajta begombolva. és kilátszik az egész rezgő hájtömeg, a csöcsük meg minden.
2016. júl. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
66%

Mi ebben a rasszista te hülye lány?:D

Nem hallottál még eleget a menekültek viselkedéséről Németországban?

Vagy ki akarod próbálni, hogy elhidd?

Nyilvánvaló, mindig az a rasszista aki megemlíti az igazságot.

2016. júl. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
95%

Jó, hát a popsivillantós szoknya és nadrág meg a maxi öltözet között vannak átmenetek, szóval más fazon is lehet szexi, de azok a feltűnőbbek, akik villantanak, és ezért csinálják is, akik így öltöznek, figyelemfelhívás.


Azért remélem, a strandon nem zavar a bikini, mert az még többet mutat. :-)

2016. júl. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Irigykedni nem irigykedek,sose kéne egy ilyen nő, inkább sajnálom őket. Van egy gyönyörű barátnőm, aki attól függetlenül is vonzó és szép, hogy nincs kint mindene.

És nem nézem őket, de ellepték a várost és nem lehet nem rájuk nézni.

2016. júl. 13. 15:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!