Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha úgy látszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha úgy látszik túl késő? :S

Figyelt kérdés
úgy érzem mindenkit elvesztettem. barátok, szerelem, családi kapcsolatok, mindent..4-5 hónapja a barátaim mintha elfelejtettek volna, soha nem keresnek, azelőtt mindig hívtak mindenova..a szerelmem összejött egy lánnyal amiről még csak tudni is szenvedés. nem érzem, hogy bárkinek is fontos lennék, és szeretnék egy teljesen másik életet élni. mindenki azzal jön, hogy depressziós vagyok, és ezt sértésnek gondolják. mi a f.szt csinálja, hogy rendbejöjjeneka dolgaim? mindent próbáltam, és mindent elvesztettem...
2010. ápr. 15. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
ismerkedj:)mar velem is volt ilyen...elmentem egy uj tarsasagba es ime vidam vagyok...:))sok sikert!!!
2010. ápr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ember eld az eleted,mert tull rovid ahoz hogy mas legyel,en is ugy voltam15-20 eves koromig,naponta annyian hivtak hogy neha nemara allitottam a telom,az utolso ket evben csak eppen akik fontosak nekem azok hivnak,van nap hogy meg sem szollal a telom,de szerintem ez az elet gyonyoru,ha feltalalod magad,van baratnom,megvannak nekem az en baratjaim,akikkel felnottem,akik tartanak hozzam es en hozzajuk,ne aggodjal semmin,sokkal vaganyabb ev lesz ez neked,mind azt el tudnad kepzelni,hidd el.

Amit a szem lat es a ful hall azt az agy elhiszi.az egessz egy szemfenyvesztes.22/F


clyde

2010. ápr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudom miről beszélsz,sőt még most is bennem van egy pont ilyen dolog...

Nagyon kivanafszom........

Nem akarlak elszomorítani,de nem tudsz semmit csinálni,szerintem...

Nekem is mindenki jön az ide járjak meg oda, társaság meg így meg úgy,háát lófszt se ér..sőt még van ,hogy rosszabb...

Vannak olyan helyzetek amikor minnél jobban akarsz valamit annál jobban azért se fog összejönni...

Majd az idő segít....

2010. ápr. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!