Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, fiúk, ti örülnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, fiúk, ti örülnétek ennek az ajándéknak?

Figyelt kérdés
A páromnak jövőhéten lesz a születésnapja, kitaláltam a tökéletes ajándékot, viszont az utolsó pillanatban kiderült, hogy sajnos utazás miatt nem tudjuk megvalósítani. Tanakodtam, hogy mivel tudnám neki emlékzetessé tenni azt a napot illetve, hogy milyen ajándékkal lephetném meg. Sajnos magasabb árkategórában nem gondolkodhatok, így olyan tárgyak, amikre vágyik szintén ki vannak lőve..Viszont arra gondoltam, hogy elvinném egy aranyos étterembe a szomszéd városba:) Megvacsoráznánk és az étlapon láttam a kedvenc tortáját is, haviajánlatként (a sors keze talán).:) Aztán pedig sétálgathatnánk még a városban, úgyis régen jártunk már arrafele:) Szerintetek ez milyen ajándék lenne? Ő is étteremmel lepett meg a szülinapomon, és hát én nagyon nagyon örültem neki, viszont ez mégis picit másabb lenne:)
2016. júl. 15. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez aranyos. Én örülnék. :)
2016. júl. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én nagyon örülnék neki.
2016. júl. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Korrekt és kedves. Tökéletesen megfelelne nekem. :)
2016. júl. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz, de ha mondjuk még azt mondanád hozzá, hogy van egy titkos hely abban a városban, ahol egy külön ajándék várja, elsétáltok oda és mikor kérdezi, hogy na mi az, akkor lepippantod, sztem az volna a tökéletes ajándék(és nem lett drágább se...).
2016. júl. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Noren1989 ***** válasza:

Jobban örülnék egy ilyennek, semmint egy kézzel készült csilivili ajándéknak.


26/F

2016. júl. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nins is jobb szerelmesen andalogni a társunkkal, miután tele van a bendő. :) Tetszene!
2016. júl. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Étteremnek nem örülnék, sétának, sütizésnek, fagyizásnak inkább.
2016. júl. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Remélem Ő is örülni fog neki.:)
2016. júl. 15. 20:17
 9/9 A kérdező kommentje:
7-es, miért nem örülnél az étteremnek?:)
2016. júl. 15. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!