Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a srác? 18/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a srác? 18/L

Figyelt kérdés
Látott egy srác a boltban, utána este bekovetett az instagrammon meg belajkolt tinderen. Én bejeloltem a facebookon és ráírtam . Kb két hete beszélgetünk már facebookon. Pár napja mondtam neki hogy jöjjön be a városba (én is bent voltam ) erre mondja hogy ott nem tudunk mit csinálni . Miért nem akar velem találkozni? ? De minek beszél akkor velem facén ha személyesen már nem akar? Mit csinaljak ?tanácsok? Ő 21 éves srác amúgy
2016. júl. 15. 13:52
 1/7 anonim válasza:
100%
Azt írta, hogy ott nem tudtok mit csinálni. Várta hogy azt reagáld erre hogy talizzatok nálad vagy nála ahol meg tudna dugni.
2016. júl. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Lehet kevés az önbizalma és kicsit kételkedik magában. Meg neten könnyebb írogatni,mint valóéletben beszélgetni.(legalábbis ismerkedés terén)
2016. júl. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

2 dolog lehetséges.


P*inára hajt, amit a városban nem kap meg, vagy visszahúzódó félénk gyerek.


Hát egyik sem túl bizalomgerjesztő, de te tudod.

2016. júl. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
De lehet az is,amit az #1-es válaszoló írt.
2016. júl. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom :/ de nem ír semmi szexuális dolgot .átlagos az egész beszélgetés. Nagyon helyes, van olyan hogy nincs önbizalma ? :O
2016. júl. 15. 14:02
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg mit javasol programnak vagy hol találkozzatok.
2016. júl. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Célozgass még párszor, hogy szívesen találkoznál vele, ha nem ugrik rá, akkor hagyd. Ne tudjuk kitalálni elsőre mi volt a baja. Lehet nem ért rá, betojt kicsit, csak szexre hajt, vagy lehet más is megtetszett neki.
2016. júl. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!