Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk.! Megőrülök. :S mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk.! Megőrülök. :S mit tegyek?

Figyelt kérdés
az a baj h iszonyatosan bejön egy srác bámul is meg hasonlók de már nem annyira mint rég közbe történt egyesmás és ma láttam és megint nézett és tesóm mondta h szarjam le és akk megőrül meg stb.:S de én nemtudom mi legyen :S szerintetek oda menjek azzal a szöveggel h .:" van vmi baj a ruhámmal vagy rajtam vagy miért nézel mindig ennyire?" vagy vmi? és hát a fiú 18 én 14 és bámul.:S
2010. ápr. 15. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
hülye vagy :(
2010. ápr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kérlek értelmes válaszokat szeretnék fontos lenne.:S nagyon rossz :/:/
2010. ápr. 15. 21:11
 3/7 anonim ***** válasza:
menj oda és oszd le, hogy mit bámulsz b@meg?!..szerintem erre tuti kitlál neked, hogy mennyire tetszel neki..
2010. ápr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyen hülyeséggel ne támadd le h mér nézel..ez a lehető legrosszabb a másik ötlettel együtt miszerint szard le és akkor megőrül..női logika..ha azt látom h leszarnak akkor megpróbálom elfelejteni a csajt..főleg ha nem vagyok olyan rámenős..márpedig jelen esetben ha csak néz de nem megy oda hozzád akkor vagy beszari, v nemis érdekled.

ezen gondolkozz el

ha bármit akarsz akkor pl. vedd fel msn-re és ott beszélgess vele.

2010. ápr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hmmm..hát mond meg neki,ha le akar feküdni egy 14 éves lánnyal siessen mert nem sokáig teheti.

Amúgy meg inkább tanulj.ha most elkezded nem biztos,hogy eljutsz egy főiskoláig mert lesznek dolgok amik fontosabbak a hormonok miatt.Viszont ha eljutsz.Na ott aztán sok embernek fogsz nagyon tetszeni.Úgyhogy most inkább tanulj.Meglásd nem bánod meg.

Üdv

2010. ápr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha bejön és még semmi sincs akkor csak olyan szépen menny el elötte és köszönj neki ;) ezt tuti levágja ;)
2010. ápr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
képzeld inkább tanulok mint vele szoktam foglalkozni és köszi utolsó meg a másik lehet tényleg az..:S
2010. ápr. 16. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!