Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek? Pasi gond

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Pasi gond

Figyelt kérdés
Lényeg: egy kellemes éjszakát töltöttem együtt egy igen szinpatikus fiatal emberrel. Naívan azt hittem hogy a dolog itt véget ért, de napi szinten beszélünk én probálok távolságtartó maradni, mert félek a koppanástól, de ma segítettem neki és gyengéd csókkal hálálta. Nem tudom mi tévő legyek, mert az a tipikus kaszanova típus, viszont elkezdet bennem valami érzelem szerű dolog mozogni. Segítő kommenteket előre köszönöm

#pasi #érzelem #koppanok
2016. júl. 15. 20:53
 1/7 anonim válasza:
Ha tudod, hogy nem te vagy az egyetlen akkor hanyagold, csak fajni fog. Ha meg latsz nala valamir ami elidulhatott benne ismerd meg, talalkozzatok, gyozodj meg rola, hogy kolcsonos az erzes. Hidd el amit mond, de ne mindent, legy kozvetlen de legyenek titkaid. Es ne bizz benne, ameddig nem vagy biztos a dolgodban es nem latod rajta hogy o is biztos benned. Ha meg tapasztalsz furcsa dolgokat, amit nem magyaráz el dobd ki. Amugy rossz a kategória.
2016. júl. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fiatalember ? mennyi idősek vagytok? tán te vagy az érettebb?
2016. júl. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen valahogy ez a kategória mindig betalál :/ próbálok óvatos lenni és köszönöm a választ
2016. júl. 15. 21:12
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem találtam megfelelő szót de igen fél évvel idősebb vagyok, de ez lényegtelen
2016. júl. 15. 21:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, hozzád se érhet ? miért kell nőknek ennyiből azt feltételezni h biztos megerőszakol ? Miért kell lebeszélni lemondani az ilyet, ez annyira de annyira megneheziti a melot.. főleg ha nem is közli a hölgy hogy nem akar semmit, vagy nem tudja eldönteni, ilyen igen is meg nem is állapot..
2016. júl. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Naivan azt hittem a dolog itt véget ért" - nem tudom de másnál fordítva szokott lenni. 😃

Hát figyelj,most attól félsz, hogy jól fogod magad érezni,a pasi gondolom újra veled szeretne lenni, talán egy esélyt megér ha vonzódtok egymáshoz, semmit nem veszíthetsz.

2016. júl. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem mondtam hogy azt feltételezem, hogy meg akar erőszakolni. Szimplán nem vagyok a kapcsolatok nagy mestere és ezért kértem segítséget
2016. júl. 16. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!