Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van összefüggés? Hetek óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van összefüggés? Hetek óta MINDEN kiesik a kezemből, közben féltem a kapcsolatomat hogy elveszítem a párom, mert a volt párja vissza akarja szerezni.

Figyelt kérdés
Azt vettem észre magamon, hogy otthon, a konyhában, munkahelyen, bármit megfogok, 80%-ban az kiesik a kezemből. Nagyon idegesítő. Próbáltam rájönni mi lehet az oka, mostanában egyre idegesebb vagyok, mert hajt a páromra az exe, elegem van belőle pedig 1 éve együtt vagyunk és a nő nem fogja fel mit csinál. Úgy érzem kezdek becsavarodni, folyton ú jár a fejembe, vajon mikor veszi el tőlem a párom. Nagyon jó és szép a kapcsolatunk de úgy érzem, hogy mint a tárgyak is, egyszer a párom is "ki fog esni a kezemből". Emellett sűrűn megy a hasam is.Tudja rólam ezt a problémát de mindig csak annyit mondd ne foglalkozzak vele, ebből is elegem van.
2016. júl. 16. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Hány évesek vagytok?? Mert úgy gondolom egy életkor befolyásolja a döntés is.

Együtt éltek a pároddal?

Mivel írod hogy 1 éve vagyok együtt, gondolom nem csak hobbiból van veled a párod.

Feleslegesen idegeskedsz hisz hisz írod nagyon szép és jó a kapcsolatotok

Ha a párod nagyon szerette az exét egy év alatt .ár rég elfelejtette.

És ha a mai napig is szeretné akkor már nem lenne veled,hanem ugrott volna az ex első szavára.


Itt a gond baj az veled van kérdező,hisz teljesen bekattantal,ami semmi jóra nem vezet te fogod eluldozni a párodat saját magad mellől.

Hisz tök úgy jön le ,most kezd elromlanni az eddig jó működő kapcsolatotok.

Ha nem ad rá okot a párod a féltékenységet akkor fejezd be és szeresd a párodat.

Ha okot ad rá na akkor az már más tészta.

2016. júl. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%

Jézusom, dehogy vagy hibás súgó! :D Ne hallgass az 1#-re!

Ülj le a pároddal megbeszélni, hogy állítsa le az ex.... t, mert téged kikészít hogy nyomul (megértelek, tőlem el is "vette" akit szerettem).

2016. júl. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2 válaszoló:


" : Te hülye vagy?!?!?!?! A k-rva próbálkozik szétbadzni egy kapcsolatot, és a kérdező a hibás?!?!?! Gondolkodj már!"



Ez a privát üzenet mire volt jó?

Csak magadat minositetted ezzel a hozzászólással.


Akkor is fent tartom a hozzászólásomat.

Ha a párja igazán szereti vele fog maradni, de ha nem bármit csinálhat a kérdező mint ahogy te is 2 válaszoló, elment a párod.


De az nem megoldas, hogy jön ay ex és a kérdező még bekatan, ezzel csak megint azt éri el amit te 2 válaszoló.


Ha nincs oka feltekenykedni akkor nyugodjon még a kérdező és ne idegelje ki a párjat, hanem szeresse.

2016. júl. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Most ti privátban veszekedtek?

Az a helyzet, hogy a párom már többször megmondta neki hogy hagyja békén, de nem fogja fel. Van egy gyerekük is és szerintem azt hiszi ezért ő bármit megtehet. Persze a gyerekről tudni akar a párom, nem arról van szó, de zaklatja minden hülyeséggel, ami szóra sem érdemes. Ezért már jóhogy ki vagyok, mert 1 éve ezt nézem.Ráadásul engem is szid neki.

2016. júl. 16. 10:04
 5/5 anonim ***** válasza:

"Nagyon jó és szép a kapcsolatunk de úgy érzem, hogy mint a tárgyak is, egyszer a párom is "ki fog esni a kezemből"."


Csak hogy a párod nem egy tárgy. Hanem egy ember, szabad akarattal, aki téged választott. Ha ezt tudatosítod magadban, értelmetlennek és indokolatlannak fogod látni a rettegésed.

2016. júl. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!