Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk titeket zavar, ha egy lany hasa kicsit szoros?

Figyelt kérdés
Nem olyan hosszu es gondor, mint a ferfiak mellszorzete(:P) csak egy kicsit sotetebb a koldok korul.
2010. ápr. 15. 22:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
4%
fúúj
2010. ápr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Bakker!!!!

Először úgy olvastam szaros..

Amúgy nem zavaró.

Ha valaki ebbe beleköt nem is akar Téged


Üdv:36/f

2010. ápr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
53%
ööö ja. a gyanta csodákra képes:)
2010. ápr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom elképzelni, tehát nem tudom, hogy zavarna-e. Jobban szeretem, ha egy lány nem szőrös, tehát lehetséges, hogy zavarna...
2010. ápr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
de gyantaval akkor az egesz hasat kellene, mert mindenhol van egy ici-pici szor es az feltuno lenne (bizonyos szogbol)
2010. ápr. 15. 22:19
 6/23 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan kicsit, eddig még egy pasit sem zavart, főleg, aki szeret. De amúgy ha nem akarod leszedni, akkor szőkítsd ki, veszel szőkítőport, hidrogénperoxidot (12%), összekutyulod olyan tejfölös állagúra. Hajfestőecsettel felkened a pocidra, kb 7 percig rajtahagyod, és kiszívja a színét, és szőke lesz...Az végképp nem zavaró!
2010. ápr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Azt a 10-20 darab szőrszálat, amiről szó lehet egy szemöldökcsipesszel egy perc alatt kiszeded - havi egyszer kibírod
2010. ápr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Barátomat nem zavarja. Néha mondja, hogy aranyos, de nem volt ebből gond. Az elején rettenetesen szégyelltem, le is gyantáztam, de utána még csúnyább lett a szőröm, és ki is sebesedett. Azóta a sötétebb szálakat szemöldökcsipesszel kihúzkodom, a többi marad. Sajnálom, hogy ilyen, nem tudok vele mit kezdeni.
2010. ápr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom... Ha szeretek valakit nem fog érdekelni, hogy a hóna alja alatt van-e 1-1 pamacs, vagy a hasa szőrös-e.
2010. ápr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
én nekem is picit olyan de még senki nem panaszkodott.sötétebb szálakat csipesszel ki aztán szökítés ennyi.LENE GYANTÁZD fiuk annyira sötétek vagytok!!!ha legyantázod 5x ersebb lesz és sötétb azt meg gondolom nem akarod!szőkizsd és max szemöldk csipesszel am meg nem zavaró.
2010. ápr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!