Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ronthat ennyire valaki megítél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronthat ennyire valaki megítélésén a "kisugárzás", vagy csak nem kéne az itteni emberek véleményére adni?

Figyelt kérdés
Kiírtam még régebben egy kérdést, lényegében képes véleménykérés a külsőmről. Annyira pozitív válaszok jöttek, hogy már elhittem, hogy jól nézek ki, a személyes visszajelzések (elutasítások, gesztusok) viszont nem ezt mutatják.
2016. júl. 17. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az itteniek szerint jól nézel ki, mert nekik mondjuk...nem is tudom, talán más az ízlésük, mint a környezetedben lévőknek?
2016. júl. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Kisugárzás nem létezik. Valószínűleg képen jobban nézel ki, mint élőben. Esetleg az lehet még, hogy alacsony vagy.
2016. júl. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
~15 ember írt vissza a képre, azért gondoltam, hogy ennyi ember csak nem ír hülyeséget. Nem vagyok magas, de azért alacsony sem, 178 körül.
2016. júl. 17. 17:47
 4/8 anonim ***** válasza:

Ismerek egy srácot, képen semmi gond vele...

De beszédhibás és csípőficamos, ami élőben egyből kiderül. Az elviselhetetlen, tolakodó természetese kicsit később bukik ki.

2016. júl. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kettes nagy észlény lehet, sablonokban gondolkodva milyen szép is a körülöttünk lévő világ, csak azért nem tetszhetsz valakinek, mert alacsony vagy. Bravó. Egyébként igen, ronthat rajtad a kisugárzás, ha lerí rólad - ez most csak példa lesz - az önsajnálat, a zárkózottság, a bizonytalanság. De az is lehet, hogy egy jól eltalált fényképes beállítás alapján teljesen másnak tűnsz, mint amilyen lehetsz egyébként. Az is benne lehet a pakliban, hogy amit itt írtak, azt azért írták, mert tudták, hogy mit szeretnél hallani. De azt is figyelembe kell venni, hogy attól, hogy mondjuk a valóságban is jól nézel ki, még nem feltétlenül akar összejönni veled senki. Vagy olyan lányokat fogtál ki, akiknek nem voltál az esete, nem akartak ismerkedni stb., tehát ezerféle oka lehet az elutasításuknak, nem csak az, hogy "rosszul" nézel ki.
2016. júl. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9%

Itt nem őszinték az emberek.

Valszeg azért írtál kérdést, mert önbizalomhiányos vagy és neked akartak kedvezni.

Másrészt ha jók voltak a válaszok, akkor olyan nagy gond csak nincs veled, stíluson kell javítanod.

2016. júl. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
A "kisugázás" létezésében annyira hiszek, mint az istenben kb. Lehet van, de szerintem inkább nincs. Ha létezne lehetne manipulálni.
2016. júl. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Zárkózott igen, önbizalomhiányos nem. A stílusom meg szerintem kifejezetten jó :D Azért tettem idézőjelbe a kisugárzást, mert én sem tudom hova tenni. Máson nem veszek észre ilyesmit, és azt sem tudom, hogy az enyém milyen lehet.
2016. júl. 17. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!