Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nőt mért tud befolyásolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőt mért tud befolyásolni az édesanyja? Pláne egy 24 évest? Szinte terrorba tartani ha nem úgy csinál valamit ahogyan (anya) akarja.

Figyelt kérdés
2016. júl. 17. 17:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ezt csak az az illető tudná megmondani .

És te honnan veszed úgy különben ezt, ott élsz velük egy háztartásban, vagy csak találgatás ez a részedről ?

2016. júl. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A hölgy meséli nekem mindig az ilyenek! És nem igazán értem, hogy lehet befolyásolni ennyire "elvetemülten" valakit.
2016. júl. 17. 18:03
 3/14 anonim ***** válasza:
Valószínű az ilyen szülők nem önállóságra nevelik kezdetektől a gyerekeiket.Azt akarják éreztetni,hogy nélkülük mit sem érnek és hogy elvesznének a nagyvilágba. Én ismerek ilyet 30 és afelett lévőket is.Ezek a szülők azt akarják bemagyarázni,hogy a gyerekeik függnek még mindig tőlük,de valójában ők is függnek a gyerekektől. Ha a lány nem veszi észre mi megy a háttérben és nem is tesz ellene,akkor te nem tudsz mit csinálni.Ilyennel már alapból ne is kezdj sztem.
2016. júl. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Milyen , melyik hölgy az anyja vagy a lánya ? Konkrétumok nélkül, hogy mit mesél, mit hallasz nehéz bármit is mondani, véleményt alkotni erről az egészről .
2016. júl. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
És egy 55 éves férfit? Ilyen a távoli családomban van, szerintem az öregasszony haláláig ez lesz. Utána meg meghal a "srác" is hamar, mert tipikus fajtája annak hogy mindig ott volt anyuka mint háttérország.
2016. júl. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy ha állandóan itthon ül a hölgy akkor az anyja szerint ő a legaranyosabb és a legszebb. Ha csak a szülőkkel beszél egy lerobotolt nap után (mosás, főzés, takarítás, kertbe kapálni stb) akkor is a legaranyosabb. Amint elmegy valahová akár csak: pizza, tea, kávé, szórakozni) akkor meg lehordja mindenféle prostinak és kőnyűvérűnek!
2016. júl. 17. 18:07
 7/14 anonim ***** válasza:
9%
Nem tudhatod a miértek okát, és sokszor semmi sem az mint aminek látszik .
2016. júl. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jó oké, és erre mit reagál és hogyan reagálja ezt le, hogyan kezeli ezt a néni lánya ?
2016. júl. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Sírással, vitával és megaláztatással!
2016. júl. 17. 18:11
 10/14 anonim ***** válasza:
Van hova mennie ? megtudna állni a saját lábán ha elköltözne onnan . Van megtakarított pénze legalább 20 millió ? Van jól fizető állása, amiből ki tudna fizetni egy albérletet plusz mellette élni , hm ? Mert ha nincs, akkor kénytelen kompromisszumot kötni és megbeszélni a mamával a dolgokat és érvényt szerezni az igazának .
2016. júl. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!