Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiatlan lennék mert csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiatlan lennék mert csak női barátaim vannak és csak nőkkel tudok barátkozni nőkkel tudom csak megérteni magam?

Figyelt kérdés
2016. júl. 17. 17:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Rossz dolog lenne ez?
2016. júl. 17. 17:59
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem. Viszont ismerek ilyen srácot és minden lány csak a barátja, de egyik sem jön össze vele.

Gondolj bele, hogy lesz egy csajod és mellette 10 haverlány, akivel tartod kapcsolatot. Barátnőd nem lesz elragadtatva, féltékenykedik, állandóan vita lesz.

2016. júl. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt innen nem lehet megmondani. Amiatt irigyellek, hogy tudsz velük hátsószándék nélkül tisztán barátkozni.

Én ilyet sose tudtam vonzó lánnyal.

2016. júl. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így voltam/vagyok a rossz apa jóvoltából alaklhatott így. Ki nem álhatom a piás/keményedő embereket...
2016. júl. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!