Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől van ez, és hogy tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van ez, és hogy tudnék tenni ellene?

Figyelt kérdés
Még anonimba is kellemetlen ezt megkérdezni, de van egy olyan problémám, hogy ha csajokkal randizok meg ismerkedek folyton áll a cerka. Beszélgetésközbe még csak-csak tűrhető, de tánc meg hasonlók közbe nagyon kellemetlen. Tiszta ideg vagyok, már ott járok hogy inkább nem is csajozok emiatt. Próbáltam szűk alsógatyát felvenni, de az se jó mert annyira elszorít hogy fél óra után járni sem bírok.
2010. ápr. 16. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
60 év múlva ennek fogsz örülni.
2010. ápr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Végezz önkielégítést. És legyél türelmes magadhoz, az idő mindent megold. Ha már fogsz nemi életet élni, nem hoz ilyen kellemetlen helyzetbe. Vegyél fel inget, amit kívül hordasz és takar.
2010. ápr. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szűk farmer és helyed el oldalra lefelé...elvileg a farmer ott tartja!
2010. ápr. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kösz az eddigi válaszokat! Farmert hordok az tehát rendben van, de leginkább a tudat idegesít. Látni nem látszik, de tánc közbe pl ha elkezdenek dörgölőzni akkor tuti érzik hogy mivan és olyankor teljesen begurulok hogy nem bír viselkedni.
2010. ápr. 16. 11:37
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök nomális. Ne izgulj, én lány vagyok, és ha tánc közben érzem hogy áll a fiú cerkája, akkor konstatálom hogy rendben mennek nála a dolgok, tehát valszeg nem impotens. Pedig nem vagyok egy dugjunkelsőalkalommal fajta, de jó mégis érezni hogy a fiú jól működik. Szóval szerintem fölöslegesen parázol, minket nem zavar.
2010. ápr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, ez ha nem is teljes mértékben, de kicsit megnyugtatott! Azért írjatok még, érdekelnek a vélemények és a meglátások! Mindenképpen érdekes téma, mind fiú mind lány szemszögből szerintem.
2010. ápr. 16. 14:39
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok az az elsőalkalomkor dugós, de nekem annyira jó érzés ha már ismerkedés közben áll a fiúnak:) Nem tudom elmagyarázni miért:D Szóval ne szégyelld, meg semmi ilyesmi, nehogy feladd a csajozást emiatt:O
2010. ápr. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

tényleg fain érzés az h tudod működnek a dolgok ott lent és hatással vagy a pasira mint nő.

úgyhogy csak hajrá;) csajozz tovább bátran :)


amúgy meg én sem vagyok a mindenkivel összefekszem típus.

2010. ápr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bár csak a nőkön is néha ilyen látványos lenne a dolog :P

de ez így izgalmasabb :)

2010. ápr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na jó, akkor megbocsájtok neki és megkímélem az életét :D
2010. ápr. 18. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!