Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első aktus, hogyan ne idegeske...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első aktus, hogyan ne idegeskedjek?

Figyelt kérdés

A párommal már 7 hónapja együtt vagyunk most már eljutottunk oda, hogy szeretnénk lefeküdni egymással, de kicsit ideges vagyok és félek az idegességem elrontja a "pillanatot"...

Párom idősebb és jóval (32 éves) tapasztaltabb is, félek valamit elrontok vagy nem tudom...

Szeretem és nagyon szeretnék vele lefeküdni, hogyan ne idegeskedjek? Tudom, hogy kicsit fájni fog ettől is félek...

Hogyan engedhem el magam?

21L



2016. júl. 17. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Ne egyből essetek egymásnak, lazuljatok el, beszélgessetek, aztán hagyjatok időt az előjátékra is. Esetleg befigyelhet pár pohár ital, de persze nem részegségig.

Ja, és ami fontos: ne érezd úgy, hogy kötelező meg hogy teljesítened kell.

2016. júl. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Párod tapasztaltabb bízz benne tudja mit csinál s hogyan, úgyhogy nem fog fájni és ha igen akkor sem nagyon. Olyan nincs hogy "nem csinálsz valamit jól" ez nem rajtad áll inkább a párodon, ő kell odafigyeljen rád és arra neked is jó legyen. Te nem tudod elrontani nyugi :DD Szereted ő is téged, élj a pillanatnak, nem fog fájni esetleg egy kicsit de az hamar elmulik.No para! :D sok sikert!!
2016. júl. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem is olvasom végig ,mert már milliárdszor kérdezik. -_-
2016. júl. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Deflohelp ***** válasza:

Nem szeretnék versenyezni egy 32 éves férfi tapasztalatával,

de félelmedet látva felhívom a figyelmedet arra, hogy aktuális olvasnivalókat találsz, ha a Szexualitás kategória keresőjébe beírod:

szüzesség elvesztésével

Talán egy kicsit megnyugtat ez az összefoglalása a témának.

2016. júl. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!