Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Értelmes 30-on aluli férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értelmes 30-on aluli férfiak! Gondoltok arra hogy olyan lánnyal kéne össze jönni aki nem csak járásra jó hanem asszonynak is jó lenne?

Figyelt kérdés
Hogyan jelleneznetek azt a lányt aki nem csak járásra jó hanem asszonynak is?
2016. júl. 17. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Konkrétan, mivel nem csak járni akarok valakivel, hanem tervezni is, a lányok nálam általában eleve kiesnek. 30 alatti párom sosem volt még. Aki pedig a páromnak jó, az őszinte, hűséges, nem hazudik, nem akar manipulálni, megvan a magához való esze és valószínűleg nem létezik. :D


25/F

2016. júl. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

" Olyan lányokat bármikor találok akikkel szexelni lehet vagy szórakozni de asszonnynak valót nehéz "



E miatt az idézet miatt kérdezem, kicsit elgondolkoztató ....


Amúgy én lány vagyok.


Es azert a 30-on aluliakat kérdezem mert szerintem a legtöbb férfi 30-on felűl mar talált asszonyt... ha nem is jót de talált 😊😊😊

2016. júl. 17. 22:41
 3/9 A kérdező kommentje:

Az asszony alatt azt ertem h aki mellett megállapodtok... akivel komolyan gondoljátok , akitől gyereket akartok, akit feleségnek akartok.

Első te rosszul értelmezted a kérdést.

2016. júl. 17. 22:42
 4/9 anonim ***** válasza:

Amúgy teljesen igaz. A legtöbb lány infantilis, a bulizásról szól az élete, fogalma sincs mit akar és döntésképtelen. VAGY karrierista és erről szól az élete. Nekem egyik sem szimpatikus. 25 vagyok, de sajnos ilyen kérdésekben sokkal komolyabb a korosztályomnál. Nem vagyok a "most kell kiélni magam" (vagy bármikor) vagy az "élj a mának" elvek vallója. Ellenkezőleg. Szóval a korosztályom emiatt kb kilőve.


#1 voltam

2016. júl. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Asszony"? Nem szertm ezt a szót. Valahogy a kocsmában ücsörgő svájcisapkás prolik ugaranak be azok "asszonyoznak" állandóan. Még a "Sörömóda" c. versbe is belevettem...


"Egyesülünk mi a szesszel majd az asszony hazavisz

Szesztestvér lesz minden ember és itt maradzunk zááárássig"


Amúgy milyen, milyen... Értsen meg, én érthessem őt, ne játszámázzon, értelemes legyen, tudjon jól főzni meg legyen bele az őrült életemben,

2016. júl. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Gotland ***** válasza:
55%

Százból száz alkalommal a "járásból" lesz a házasság. Ahogy pedig mondani szokták, evés közben jön meg az étvágy. Ha eltudja valaki a barátnőjével képzelni komolyabban is, akkor megkéri a kezét. Ha nem, akkor pedig jön majd a következő hölgy, akiből vagy lesz, vagy nem lesz menyasszony.

Ha pedig egy férfi alapból nem akar megházasodni, akkor lehetsz te Júlia is, akkor sem fogja megkérni a kezed.


Kicsit értelmetlen kérdés.

2016. júl. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Írtam neked üzenetet.


Én úgy gondolom hogy a legtöbb lány nem való asszonynak.


Én teljesen jó asszony lennék, en eldontottem hogy vagy család vagy karrier.

Fősulira akarok majd menni stb... hogy tanult legyek, és hogy vigyem valamire. De ha jön egy olyan férfi aki mellett el tudom képzelni a jövőm igenis gyerekeket fogok szülni és onnantól kezdve lesz**om a karriert.

Csak boldog akarok majd lenni a családommal.

2016. júl. 17. 22:47
 8/9 anonim ***** válasza:

Én 30-on felül vagyok és nincs asszonyom, nem is szeretnék.

Nem fogok megházasodni, ha rajtam múlik.

Leginkább szexkapcsolatokban gondolkodom már.

2016. júl. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok nő állítja,hogy lemondana a karrierről a család kedvéért,de ha megnyílik az út az érvényesülés felé akkor mégis a karriert választják,csak azok döntenek végül a család mellett akikek nem alakul jól a munka front és belefáradnak a próbálkozásba.
2016. júl. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!