Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom kiverni a fejemből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom kiverni a fejemből a volt osztálytársamat akivel ma találkoztam. Lehet esélyem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval tegnap összefutottam a gimis osztálytársammal kb fél percig beszéltünk de azóta nem tudom kiverni a fejemből. Soha nem voltunk különösen jóban. Sajnos semmi esélyem nincs nála egyrészt van baratja valamint nem vagyunk egy szint igazából. Én elég átlagos vagyok, o meg...gyönyörű volt mindig is de most valami álom.

Szerintetek hagyjam vagy tegyek valamit? Lehet esélyem?

21f



2016. júl. 17. 23:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Bepróbálkozhatsz, csak ne ilyen jófiús módszerekkel, mert annak semmi értelme. Meg ne ez legyen az alap, hogy ő milyen gyönyörű hozzád képest, hanem inkább az hogy Te vagy a férfi, a domináns fél, aki ad lehetőséget a csajnak, hogy összejöjjön vele, vagy itt arra akarok kilyukadni, hogy ne te legyél az aki epekedik utána, hanem azt kellene elérni, hogy ő epekedjen utánad. (persze nem egyszerű sajnos, ezt én is tudom. )
2016. júl. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Volt középsuliban az osztályban egy nagyon bomba nő. Mindenki fülig odavolt érte. Engem annyira sosem vonzott, a szerényebb lányokat szerettem.

Suli után egy évre találkoztunk, volt barátja. Hogy-hogy nem, olyan erős baráti kapcsolat alakult ki közöttünk, hogy abból egy újabb egy év után szerelem és egy év kapcsolat alakult ki.


És én is "átlag fiú" vagyok. Úgyhogy nem reménytelen. Ne légy nyomulós, tartsd tiszteletben, hogy barátja van, aztán kiderül, mit hoz a sors, vagy mire juttok.:)


24f

2016. júl. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az utóbbi években már nem zavar ha sokkal szebb egy lány, mikor gimis voltam még akkor jobban bennem volt emiatt a félsz. Természetesen tiszteletben tartom hogy baratja...csak borzalmasan kívánom még ha ez nagyon állatiasan is hangzik.
2016. júl. 19. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!