Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire fura (és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire fura (és ezáltal félelmetes / gyanús ), ha egy férfinak nincs okostelefonja meg nincs fent facebookon?

Figyelt kérdés
És ha tényleg ennyire fura, attól miért olyan félelmetes dolog ez csomó nô számára?
2016. júl. 18. 00:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ebben semmi rossz.
2016. júl. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Félelmetesnek nem mondanám, talán a netfüggők körében az lehet.
2016. júl. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
41%
Az a félelmetes szerintem, ha valaki ebben méri egy másik ember életének milyenségét és értékét. Azt hiszem, elhagyom a Face-t én is még ebben a hónapban. Kiborító, ami ott megy. Okostelefont is csak az erős komaerája miatt tartok, nagyon nem az én világom ez az érintőképernyős szerencsétlenkedés. Visszasírom a Nokia 3310-et :D
2016. júl. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Amit az okos telefonok védelmi rendereiről és kijátszhatóságáról szoktam olvasni, nem csodálom. Ismerek ilyen embert,és bár nem mondta, hogy miért, gondolom meg van az oka. Ettől függetlenül teljes aktív életet él.
2016. júl. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
*rendszereiről
2016. júl. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
45%

Nekem sincs okostelefonom, de facebookon különböző események miatt és családdal való kapcsolattartás céljából fent vagyok. Más célt nem szolgál. Pedig fiatal húszas éveimet taposom ami épp generációs határ. Akik utánam születtek már mind bújni fogják a kis érintőképernyőjükön keresztül a világot.


Nem fura/rémisztő, csak azok számára akik ebbe születtek bele.

2016. júl. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%
Apum sincs fent a Facebookon,pedig sok korabeli fent van,szerintem semmi félelmetes és gyanús nincs benne . Nagyon sok ismerőse van neki is ,csak a való életben . Szerintem ez önmagában nem mérvadó. Néha én is letörölném ,mert sokszor csak felidegel .
2016. júl. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
41%
Magánszféra védelem, biztonsági okok miatt.
2016. júl. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 cukilányka 0.0 ***** válasza:
4%
Én azt gondolnám, hogy van valami rejtegetnivalója.
2016. júl. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%

Attól függ mennyi idős a férfi.


Én arra gondolnék, hogy a szociális szeparáció miatt nincs, ami általában nem túl vonzó tulajdonság.


Egyes munkahelyeken is elvárás már például, céges telefon személyében.

2016. júl. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!