Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolhatnak magukban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhatnak magukban a férfiak, miután elmondom, hogy milyen szakon tanulok?

Figyelt kérdés
Ismerkedésnél nyilván első kérdések között van, hogy mivel foglalkozom. Ilyenkor első körben csak annyit szoktam mondani, hogy még tanulok, de persze azonnal arra is rákérdeznek, hogy mit. Mikor bevallom, hogy orvostanhallgató vagyok, kivétel nélkül minden férfi furán néz rám. Miért van ez? Mit gondolnak magukban ilyenkor?
2016. júl. 19. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Én nem néznék furán, úgyhogy van kivétel :-P
2016. júl. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy ők miért nézhetnek furán, nem beszéltem velük.

Egyrészt lehet, hogy nem tűntél olyan értelmesnek korábban, hogy egy orvosira képzeljenek.

Lehet, hogy nem tűntél elég filantrópnak hozzá.

a lényeg, hogy lehetett meglepődés a részükről.


Magam azért nézhetnék furán, mert nem szívesen kezdenék kapcsolatba orvossal/orvos hallhallgatóval.

2016. júl. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Fogalmam sincs. Én nem furán néznék, legfeljebb elismerően, mert király.
2016. júl. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugye az még nem jutott eddig eszedbe, hogy tőlük kérdezd meg ezt? Amúgy lehet, hogy tartanak attól, hogy eü. tanácsokkal fogod őket traktálni, vagy hogy később összefuthattok mint orvos-páciens, és pl. egy rosszul sikerült randi után az kínos lenne nekik, nem tudom. Nem vagyok gondolatolvasó, így fogalmam sincs, hogy mi játszódhat le bennük, a magam részéről semmi problémám sincs a női orvostanhallgatókkal, amúgy is mára már teljesen természetessé vált, hogy nők is lehetnek katonák, bányászok, kőművesek, szóval lassan kb. minden szakmában annyi nő lesz, mint férfi.
2016. júl. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sztereotípiák a férfiak fejében az orvostanhallgató nőkről:


1. Nagyon igényesek/kényesek. Csak hozzájuk hasonló férfiak érdeklik őket, akik szintén orvosok/ügyvédek/jogászok/bankárok vagy hasonló magas fizetésű, diplomás munkájuk van (vagy ilyennek tanulnak).

2. Sok idejüket elveszi a tanulás, mert orvostanhallgatóként annyit kell magolni, mint mondjuk két-három másik egyetemi szakon összesen, ezért nincs sok szabadidejük a párjukkal lenni.

3. Általában a családjuk eléggé gazdag és lenézik az alsó-középosztálybeli vagy alsóbb osztálybeli férfiakat, nem akarnak ilyenekkel ismerkedni.


Nem azt mondom hogy ezek mind igazak, vagy hogy ezek igazak minden orvostanhallgató lányra, de valamiért ezek mégis ott vannak a férfiak fejében.

2016. júl. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kinek ilyen kinek olyan gondolatai lehetnek, amik lehetnek jok vagy rosszak is. Ezzel biztos sokat segitettem a koltoi kerdeseden. :)
2016. júl. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem tobb lany orovs ismerosom van, es senkinel nem tapasztaltam, h furan neztek volna rajuk a pasik emiatt. Abban lehet vmi, h egy orvos elegge elfoglalt, rendhagyo muszakban dolgozik, es emiatt nem sok ideje marad mas dolgokra. Ezert van az, h az orvosok legtobbszor egymas kozott hazasodnak, m csak a korhazban tudnak ismerkedni :)

Az orvos ismeroseim kozul egy lany van, akinek nem orvos a parja, de ok kulfoldon elnek es a lany nem szakad meg a sok munkatol, ugyh neki azert van ideje :)

2016. júl. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Talán kérdezd meg tőlük. Orvosit végeztem, akárkivel beszéltem eddig erről, senki nem nézett rám furán.
2016. júl. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!