Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogyha megtalálod az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogyha megtalálod az igazit, hasonlítotok külsőleg egymásra?

Figyelt kérdés

Rengeteg párt látok akik külsőleg fullba hasonlítanak egymásra, mintha a lány fiú változatba lenne, akár az ikrek.

Valaki ezt cáfolja, vagy igazolja? :)


2016. júl. 22. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Tudat alatt éppen azokhoz vonzódunk, akiknek a DNS-ük minél jobban különbözik a miénktől. Ez azért alakult így, mert az eltérő génállományú szülők gyerekei kevésbé hajlamosak az öröklődő betegségekre.
2016. júl. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk különleges kapcsolatunk van évek óta,belsőleg hasonlítunk,de külsőleg épp ellentétek vagyunk magasságban is és szem/hajszín is az övé nagyon világos,az enyém nagyon sötét.
2016. júl. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hááááááááát, nálunk nálunk, külső, belső teljesen eltérő.
2016. júl. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
Külsőleg biztos nem hasonlítunk.
2016. júl. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez változó. Vannak párok, akik külsőre hasonlítanak egymásra, vannak, akik nem, és vannak, akik az évek során csiszolódnak össze annyira, hogy külsőre is hasonlítani kezdenek egymáshoz.

Hadd kérdezzek vissza. Szerinted Bud Spencer (nyugodjon békében) és a felesége mennyire hasonlítottak egymásra? Több, mint 50 évet húztak le együtt.

2016. júl. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én szőke vagyok, kék szemű, alacsony, telt, életem nagy szerelme (akit Igazinak tekintek) meg fekete hajú, barna szemű és bőrű, magas, vékony, szálkás, inkább a személyiségünk volt hasonló.

A bátyám meg a felesége pedig eléggé hasonlítanak külsőre is.

2016. júl. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát sok ellenpéldát fel lehet hozni persze, pusztán kiváncsi vagyok :)

Mellesleg főként arra gondoltam, hogy az arc karakteressége mennyire hasonlít.

2016. júl. 22. 13:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Valamennyi igazság van benne, de leginkább ez idősebb korban kezd megmutatkozni.
2016. júl. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!