Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha egy nős fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy nős fiú mikor kiderül baj van és odébb áll, milyen ember?

Figyelt kérdés
2016. júl. 22. 12:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Miről van szó?Egy nős férfi volt voltak gyerekei családja. fél éven át tartott a tali, rutinból elmentem szűrésre. Leültem, szifiliszt mondtak. Tőle kaptam .Ilyenkor ki kell adni az illető telszámát. Ezután valakit megkért ,hogy engem fenyegessen stb,hónapokba telt amíg leráztam. Ha valaki normális ezt közösen kellett volna megbeszélni. De ebből a helyzetből kilépett. Sőt ahol dolgozom egyszer volt, azóta sosem láttam.
2016. júl. 22. 12:37
 2/5 anonim ***** válasza:
És milyen baj van?
2016. júl. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Részemről már semmi megkaptam az injekciókat meg gyógyultam, de akitől kaptam odébb állt.A baj esetén kiugrott a helyzetből.Ez olyan mint egy cserbenhagyásos gázolás.
2016. júl. 22. 12:42
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Volt felesége családja még is mit vártál? Örök hűséget?
2016. júl. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Azt hogy mekkora szánalom. Legalább vállalta volna a tettei következményét annyiban, hogy ha már megfertőzött nem hagy magadra, kit érdekel hogy nős meg gyerekei vannak, még is csak elkaptál tőle egy betegséget és így más is elfogja. :s Szerintem undorító az ilyen, de meg is kéne válogatni, hogy az ember kivel fekszik össze, ha nem akar mindenféle betegséget össze szedni. Tanulni ebből is lehet, ezzel még szerencsésnek mondhatod magad, máskor nem biztos, hogy megúszod ennyivel.
2016. júl. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!