Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyek bármit a nőért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyek bármit a nőért, ha úgy érzem nincs értelme az anyagiak miatt?

Figyelt kérdés
A kérdést nem tudtam megfogalmazni de itt leírom. Tetszik egy nő, van pár közös ismerősünk, de úgy gondolom abszolút nem lenne esélem nála. Én nem tartozom abba a rétegbe amibe ő. Sajnos manapság így van, dolgozom, de nekem még nincs saját autóm, saját lakás stb. ők viszont aránylag jó móduak. Igaz azt hallottam, hogy normális férfit keres, pár éve volt utoljára kapcsolata. Szóval úgy érzem, hogy nagyon sokat számít az anyagi háttér és gondolom így nem is szívesen kerül kapcsolatba olyan emberrel aki tőlük alacsonyabb szinten van. De lehet csak én gondolom így.
2016. júl. 22. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég olvastam, hogy mik azok a dolgok, amit az emberek a halálos ágyukon leggyakrabban megbánnak. A sok felgyűlt "mi lett volna ha..." toplistás lett.
2016. júl. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbálkozhatsz, hogy az 1-es által leírtaktól megkíméld magad, de biztosan nem lesz sikered az általad is leírt okokból.
2016. júl. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd a nő eldönti, hogy lesz-e esélyed nála. De ezt csak akkor tudja megtenni, ha próbálkozol nála.
2016. júl. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Pénz nélkül önbecsülés sincs sajnos. Önbecsülés nélkül meg nőzni?
2016. júl. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


4. Úgy gondolod az önbecsülés a pénzzel jön?

2016. júl. 22. 15:31
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem amelyik normális nő normális férfit keres, az nem elsősorban a férfi aktuális helyzetét nézi. Nem tudom hány éves vagy és mit dolgozol, de a lehetőség mindig ott van a fejlődésre. Inkább legyél szegény és törekvő, határozottsággal és célokkal.

Én például jobban örülnék, ha a barátomnak kevesebb pénze lenne, de inkább velem foglalkozna többet és jól éreznénk magunkat együtt, minthogy heti 6 napban kikészítsék a munkahelyén.

2016. júl. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

25 éves vagyok, hogy ez most fiatalnak számít-e relativ. :)

Céljaim vannak, törekszem is érte, fotózással foglalkozom, mindig próbálok beszerezni új kellékeket hozzá és tanulok/olvasok a témában.


Csak úgy gondolom, hogy ebben a mai internetes(egy ismert közösségi oldalra gondolok) képmutató világban ez kevés.

2016. júl. 22. 17:42
 8/8 Noren1989 ***** válasza:

Bocsáss meg, de még egy árva szót sem váltottál a nőszeméllyel? Beszélgess vele, könnyen kiderülhet, h a szép külső (feltételezem), nem mindig takar belbecst is.


Mit tegyél? Vedd fel vele a kapcsolatot, és beszélgessetek.


26/F

2016. júl. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!