Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találok manapság olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok manapság olyan fiút, aki szeret színházba, esetleg operába járni?

Figyelt kérdés

A környezetemben nem igazán találok ilyet. Én szeretem a művészeteket, néha festek, és imádok futni, mozogni :)

L/21


2016. júl. 22. 17:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Végre egy művelt nő :o
2016. júl. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én csak Beugróra meg L'art pour l'artra szoktam. Az is számít? :D


Amúgy néztem annó, operába 300 forintért is van jegy :O

2016. júl. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mivel én sem a környezetedben vagyok, attól tartok keresgélned kell tovább...:/ Ezek dettó jellemzőek rám kivéve a festést.
2016. júl. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mikor egy ilyen kérdés kiíródik akkor az itteni kangörcsös férfiak szeretnek operába és színházba járni, futnak, festenek, rajzolnak.:)
2016. júl. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Sőt, még játszottam is.:) Persze csak amatőr társulatban. Járni sokat járok előadásokra, operában csak kétszer, ha voltam. De nincs ellenemre. Művészettel foglalkozom, igaz inkább iparművészettel. Futni speciel nem szeretek, de biciklizek, ping-pongozok, kosárlabdázok, tollasozok hobbi szinten, meg még ez-az-amaz. Úgyhogy mozogni én is szeretek. Viszont én mindig találtam ezekre a programokra fiút is, lányt is, holott kisvárosban élek.

Egyébként kérdésben a válasz. Hol találsz olyat, aki szeret színházba járni? Hát a színházban. Előadások után nagyon jó beszélgetések szoktak kialakulni, ha mást nem, a dohányzók körében, mert ők kénytelen-kelletlen, de egymásra kényszerűlnek legalább két szál cigi erejéig.:)

Hátrányomra szóljon, messze lakom Pesttől, de egy-két hónap és felköltözöm.

Te hátrányodra meg az szóljon, hogy holott a környezetedről kérdezel, mégsem írod le, hogy hol is van az.:)

2016. júl. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Egri vagyok, de már két éve Budapesten élek :)
2016. júl. 22. 18:37
 7/13 anonim ***** válasza:
22%
A színházba járási mánia valamilyen oknál fogva a nőkre jellemző, a legtöbb pasi csak a csajok kedvéért megy el. Sok lánnyal voltam már színházban, sőt néhányszor operában is, de magamtól biztos nem mennék. Szerintem ne így keress párt. Ha valaki megszeret, az nagy valószínűséggel úgyis elmegy veled. A kezdeti időszakban a szex reményében biztosan... :)
2016. júl. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ 21 vagyok, imádom a színházat és az operát. Meg fogsz lepődni: nagyon jól rajzolok és a festészet is érdekel. Sportban inkább csak a futás érdekel. :D


Egy baj van csak... nem hiszek a lányoknak. :) Bocsi. :D

2016. júl. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én szoktam színházba is meg operába is járni, de 2x annyi vagyok mint te, meg most van is aki jön velem.
2016. júl. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk színházban, rendezvényeken, kiállításokon, operában és hasonló helyeken találsz ilyeneket.
2016. júl. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!