Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiábrándultam, van remény még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándultam, van remény még?

Figyelt kérdés
A barátommal sok nehézségen mentünk át, az a rövid egy év alatt amit együtt vagyunk. A kiábrándulás fokozatos volt, először csak az zavart, hogy elhanyagol ha a barátai füttyentenek egyet, ő már szalad. Mindig ő mondta meg mikor találkozzunk, mentem mindig, de ha én szerettem volna találkozni ő meg épen nem akkor aljött látványosan rosszkedvűen. Voltak még hasonló dolgok, kicsit kényelmes tipus és nem zavarta ha én megyek hozzá, de ő meg nem jött inkább kihagyta a talit ha ki kellett mozdulnia. Azóta megbeszéltük, hogy változtatunk amiben kell, egyenlőre változik is. Picit még ki vagyok ábrándulva el fog múlni? Nem tudom meddig tart majd a változás is. Sokat idegeskedtem miatta és most csak várom mikor lesz megint valami..
2016. júl. 22. 18:18
 1/5 anonim válasza:
74%
Nem baj ha most nem vagy rózsaszín ködben mert hajlandó változtatni de sztem becsüld meg :) Remélhetőleg tartós lesz és akkor biztosan elmúlik a kiábrándultságod. Erről beszélj vele őszintén és ha érdekled akkor még jobban fog hajtani, hogy jóvá tegye és helyre hozza a kapcsolatotokat. Ami még fontos, hogy magadról se feledkezz el: önkritika ;)
2016. júl. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
67%
Nincs.
2016. júl. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
Egy percet nem maradnék olyannal aki nem tesz boldoggá és nem érzem jól magam vele és idegeskedem. Rengeteg férfi van, keress olyat akivel minden oké vagy inkább egyedül, de nem olyannal aki idegesít.
2016. júl. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igen vannak azok az emberek akik kitartanak másik mellett nehézségek ellenére..meg vannak azok akik nem ;) Csak azt kell eldönteni hogy kiért éri meg..de nem lesz olyan aki mellett nem fogsz idegeskedni...
2016. júl. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen úgy vagyok vele, hogy egy kapcsolat úgysem magától lesz jó, hanem ha teszünk is érte. Ezért nem lepődtem meg azon, hogy nem ment minden egyszerűen, de hiszek a fejlődésben, és abban, hogy a kapcsolatunk lassan felfelé fog haladni minden ellenére. Semmilyen extremitás nem volt, nem bántalmazott vagy hasonló. Azt nem tudom kiért éri meg harcolni és meddig menjen az ember, de idővel úgyis kiderül ha az ember nem kell a másiknak és hiába igyekszik.
2016. júl. 24. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!