Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen nem normális nők vannak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen nem normális nők vannak!? Én meg ennyire mellékesnek tűnök?

Figyelt kérdés

Beteg a nemi szervem, ezért már lassan egy hónapja nincs szex a barátommal, ki van éhezve. Megjegyzem, én is. Elmondtam ezt egy nem megfelelő embernek, azaz egy vérbeli ribinek, mint kiderült. Kifigyelte, mikor vitáztunk egy kicsit, meg közben nagyon "otthoniasan" néztem ki (fésületlenül; kényelmes, de nem szalonképes ruhákban voltam), és rámászott a barátomra...

Persze lekoptatta de rögtön, de akkor is, ennyire komolytalan barátnőnek tűnök, ennyire könnyen félreállíthatónak?


2016. júl. 22. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Primitiv csapat vagytok. Mindahányan.
2016. júl. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagy félreállítható, mert a barátod szeret, és nem akar más nőt, csak téged. Örülj ennek a helyzetnek, és szard le a külvilágot.
2016. júl. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1# Indokod is van, vagy a legjobb szórakozásid anoniman beszólogatni?
2016. júl. 22. 19:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen. A női irigységet és rosszindulatot lehetetlen felülmúlni. Mondom ezt nőként :( Tisztelet a kivételnek.
2016. júl. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most akkor tulajdonképpen mi a kérdésed? Igen, mint látod, vannak ilyen nők, és igen, valószínűleg "könnyen félreállíthatónak" talált Téged a csaj.


Zárójelben: azért a barátodat sem kell ám hőssé avatni, amiért volt szíves nem megcsalni pár hét után, mialatt gondjaid vannak... xD

2016. júl. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és nem vagy félreállítható. Ez az egész nem rólad szólt hanem a másik csajszi egojáról...
2016. júl. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért jóindulatúan megsúghattad volna a kis ribizlinek, hogy hordoz pár nemi betegséget a kedves párod .Még ha nem is igaz...
2016. júl. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!