Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek volt valami baj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek volt valami baj ezzel az elköszönéssel?

Figyelt kérdés

Tegnap beszélgettem egy sráccal, akivel már kb. fél éve egyszer szintén beszélgettem, de valahogy megszakadt a kapcsolatunk. Tegnap rám írt, megint tök jól elbeszélgettünk, de nekem menni kellett aludni, és írtam neki, hogy "én most megyek, de örülök, hogy beszéltünk". És elköszöntünk, és azóta nem írt.

Lehet, hogy úgy vette ezt, hogy többet nem akarok vele beszélni? Vagy szerintetek miért nem ír?


L/20


2016. júl. 22. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen írj rá te, de komolyan. 20 évesen ne legyen ez már dilemma. Ha akkor nem válaszol, akkor aggüdj max.
2016. júl. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mit kell ezen már megint kombinálni?


Nem volt még rá ideje, hogy írjon neked, lehet, hogy dolgozik, vagy mit tudom én, lehet, hogy nem lóg egész nap a neten, majd este beszélgettek.


Semmi baj nem volt ezzel a köszönéssel!

2016. júl. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van egy erôteljesebb lerázás szaga (sem indoklás, hogy miért, sem annak felvetése, hogy szívesen folytatnád ezt máskor is), és ugye neten keresztül nincs hangsúly, ami segítene ezen.

Szóval ja, simán vehette úgy, hogy te most lekoptattad - de legalábbis szinte tuti, hogy felmerült benne ez a lehetôség is,


Ha biztosra akarsz menni, hogy nem érti félre, akkor a legegyszerûbb, ha most meg te írsz rá - még jól is fog neki esni.

2016. júl. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden rendben van ezzel az elköszönéssel.
2016. júl. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!