Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok egy ilyen srácról?

Figyelt kérdés

Még így az elején elárulom: nem önbizalomhiány miatt írom ki, nem is akarok itt felszedni senkit. :) Egyszerűen csak érdekelne a hölgyek véleménye.


A koromat inkább nem árulom el... legyen elég annyi, hogy 19 és 23 között. :) Romantikus fajta vagyok. Azt szeretem, ha egy lánnyal gyengéd lehetek és kedveskedhetek neki, anélkül, hogy az agyára menne a romantika. Szeretem az intimitást. Ha foghatom a kezét, simogathatom, puszilgathatom, magamhoz ölelhetem. Szóval nem csak szex, szex, meg szex. Hűséges és őszinte vagyok. Ha megígérem a páromnak, hogy nem hazudok neki soha, akkor tényleg nem fogok. Ezért túlzottan is őszinte vagyok, ami lehet, hogy nem a legjobb tulajdonságom. És elvárom a páromtól, hogy ő is őszinte legyen velem. Szóval mellettem nem igazán van szükség féltékenykedésre.


Ezeken kívül még vicces vagyok, szeretek valamilyen szinten lekicsinyíteni dolgokat és nem görcsölni mindenen. Nem vagyok bőbeszédű. Szeretek komoly dolgokról beszélni. Figyelmes vagyok és nem dumálok folyton, hanem meghallgatom a másikat, mivel szeretem is meghallgatni. És lehet velem lelkizni...


Nem járok diszkóba, nem dohányzom, és nem iszom alkoholt (nem is bírom egyébként). E három dolognak valahogy nem látom értelmét.


Az a fajta vagyok, akinek nem a modellek, és a nagymellű bombanők tetszenek. Az első konkrétum, ami megtetszik egy lányban az az, hogy mosolygós. [Persze ez önmagában még nagyon kevés, de ez fontos, mert a savanyú lányok hidegen hagynak.]


187 cm magas vagyok, vékony testalkatú. Nem kivágott nyakú pólókban, és hasonló ruhákban járok. Normális a hajam, nem cápauszony. ;)


Nagyon jól rajzolok, szeretem az állatokat, imádok sakkozni/olvasni, történeteket is szoktam írni (most készül a harmadik), és flair bartending-nel is foglalkozom.


Tehát visszafogott, érzelmesebb jófiú vagyok, bár a külsőm talán ritkán inkább rosszfiús hatást kelt. Nem mindig, csak néha lehet, hogy így érzik egyesek.



Na, röviden ennyi. Írjatok bátran, és ha kérhetem korral, legyetek szívesek. :)



2016. júl. 22. 21:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azt tudom mondani, hogy milyen kár, hogy nem vagyunk egy korosztály! 30+
2016. júl. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem lenne rossz de ez a rész "Ha megígérem a páromnak, hogy nem hazudok neki soha, akkor tényleg nem fogok." valahogy túl tenyérbemászónak hangzik...Olyan nincs, hogy valaki sosem hazudik....


De egyébként ha valaki ilyen srácot talál az jól jár, ha összességében nézzük.

2016. júl. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Komolyan elgondolkodtam azon, mi motiválhatott, mikor kiírtad ezt a kérdést.

Amúgy semmi érdemlegeset nem tudtunk meg rólad. Ezt minden önmagát jófiúnak tartó férfi elmondja magáról, totál átlagosnak tűnsz az alapján, amit leírtál. Ha váltanánk mondjuk 25 levelet, mindjárt lehetne rólad véleményt alkotni. Az egyetlen, ami megragadta a figyelmemet, hogy a külsőd rosszfiús hatást kelt, az is azért, mert egyébként tökéletes társnak írod le magad, ami egyébként nyilván teljesen fals, mert tökéletes meg nincs. Szóval kevés az infó.

30/N

2016. júl. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem szimpatikus ez a nyálas önimádat, amit ide firkantottál. Már-már untam végigolvasni a soraidat...


24/N

2016. júl. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

De várj... :D

Itt ezen az oldalon olvasgatva az ember nagyon nem olyanokba botlik, akiknek ez megfelelne. Ha tudnám, hogy ez kell a nőknek, ez a perfect, akkor nem kérdezném a véleményeket. Tehát nem, ez pont nem önimádat. :) Éppen az érdekel, hogy ki hogyan áll hozzám, mert sokan írtak már ilyesmit és ők nem kaptak túl szépeket. Én még kibővítettem egy kicsit, hogy hosszabb legyen, de amúgy ugyanaz.

2016. júl. 22. 22:56
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem csak szeretnék a nők, ha ilyen vagy hasonló jellemű férfiak lennének az átlag, szemben azokkal amelyikek most k€rják őket és holnapután átbässzák a fejüket. Kezdem megszokni, hogy itt rengeteg bolond van. Nem is jártam már jó ideje de, de megint hanyagolni fogom.
2016. júl. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy nem létezik.

Csak viccelek. :)

Érthető, hogy kevesen hisznek neked, de szerintem nem neked szól. Legtöbben - mi nők - erre vágyunk: őszinteségre, biztonságérzetre és végtelen szeretetre. (Nyilván sok más dologra is...).

Ugyanakkor sokan elfelejtik, hogy csak akkor kaphatjuk meg mindezt, ha ugyanezt viszonozzuk is.

Abban viszont egyet értek másokkal, hogy ez egy általános személyleírás, egy típus. Ez a típus természetesen a legtöbb nő számára vonzó. Ha erre voltál kíváncsi, az "ilyen" srácok bejönnek nekünk. Ha viszont arra vagy kíváncsi, hogy te mennyire jössz be más lányoknak, akkor ismerkedj meg néhányukkal. :) 22/L

Sok sikert ;)

2016. júl. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Aha... öööhhm az érdekel, hogy ki hogyan viszonyul egy ilyen témához egy ilyen emberrel. :) Szóval, igen, valami ilyesmi...
2016. júl. 23. 00:41
 9/12 anonim ***** válasza:

Amit leírtál, az úgy tök jó, hogy szeretsz rajzolni meg minden.

Meg persze, nem szeretsz inni, dohányozni, táncolni ezek szerint, ami tök oké, ha nem az én barátom vagy, mert szerintem a fiatalságnak igenis része egy ilyen mértékletes züllés.

2016. júl. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

7/9: 22/L

Mindenki másképp viszonyul. Most láthattál párat. :)

2016. júl. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!