Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jaragszom amiért elvették a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jaragszom amiért elvették a szabadságomat?

Figyelt kérdés
Ez meglehet érdekesen hangzik, de haragszom amiért nem vagyok szabad többé. Az ékszerek amiket viselek, a páromtól kapott ajándékok nehezek le akarom vetni őket, mert arra emlékeztetnek, hogy hozzá tartozom. Már nem vagyok szabad. Nem tudom mi lelt, miba bajom, de leszedegettem az ékszereket amik tőle vannak. Megijedhettem vagy mi lelhetett?
2016. júl. 22. 22:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy voltak nehéz időszakaim depresszióval együtt.
2016. júl. 22. 22:16
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Hirtelen az jutott eszembe hogy te is Vízöntő csillagjegyű lehetsz, mert ennek a jegynek olyan lételeme a szabadság mint a levegő. Én Vízöntő vagyok és alapvető fontosságú hogy minimum Krokodil Dundee-hez hasonlóan legyek szabad.
2016. júl. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2


Dafakk


[link]

2016. júl. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3: Ezen a képen jót röhögtem. :D
2016. júl. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nő vagy. Idióta. Semmi más.
2016. aug. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!