Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 éves férfi vagyok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves férfi vagyok az utobbi 1-2 évben jelentősen meghíztam. (nemvagyok rosszképű. ) HA egy nő közeledni probálna hozzám miért utasítom el? Pedig tetszene. Lehet bukik a mackokra?

Figyelt kérdés

Szégyellem a súlyom de nem teszek ellene semmitsem. Mit tegyek, hogy elmúljon ezaz érzés? Nagyon kellemetlenül érzem magam.

ui. Köszönöm az építő jellegű kritikát.



2016. júl. 22. 22:29
1 2
 1/17 anonim válasza:
83%

Duci vagy?

Imádnálak!!!

2016. júl. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Egy kép sokat segítene. Amúgy egy normális lány emiatt nem utasítana vissza. Vagy ha mégis akkor nem érdemel meg téged
2016. júl. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ilyen logikával? Ha közeledik akkor bejössz neki. Én mondjam meg hogy te mit miért teszel? Azért meg tegyél hogy ne legyél duci.
2016. júl. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ha magamat nemfogadom el akkor nemtudnám elfogadni hogy más elfogadna..
2016. júl. 22. 22:43
 5/17 anonim ***** válasza:
57%
Sok nőnek tetszenek a férfias " macik ,, :D
2016. júl. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
:)
2016. júl. 22. 22:51
 7/17 anonim válasza:
De ha ennyire zavar miért nem teszel ellene. Értem hogy eddig nem tettél de akármikor el lehet kezdeni. :D
2016. júl. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Lusta diszno vagyok
2016. júl. 22. 23:03
 9/17 anonim ***** válasza:
Honnan kéne tudnunk, hogy miért utasítod el?
2016. júl. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
63%

Pont azért utasítod el, mert magadat nem tartod elég jónak ahhoz, hogy csajod legyen.

Kezd el elfogadni, hogy mindenkinek más az ízlése és van aki téged lát vonzónak, úgy, ahogy vagy. Ha ezt nem teszed meg, akkor hiába is fogysz vissza, meg marad benned ez a "senkinek nem leszek jó" érzés és akkor is el fogod utasítani a közeledő lányokat. Tudom, mert én akár 50, akár 80kg voltam, mindig cikizett valaki a súlyom miatt. Sosem éreztem azt, hogy "most már jó". Akadtak így is-úgy is hódolóim, de nehezen hittem el, hogy komolyan gondolják. Sokáig tartott, mire elfogadtam, hogy bárhogy nézek ki, mindig lesz valaki aki rondának tart és olyan is lesz, aki meg szexinek.


Én a macis pasikra bukom (100-130kg), szomorú azt látni némelyik srácnál, hogy nem hiszi el, hogy tényleg szexi. Volt olyan is, hogy elküldtek, mert azt hitték viccelek.

2016. júl. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!