Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A jó szex mennyire lancolja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jó szex mennyire lancolja a fiút a lányhoz?

Figyelt kérdés
2016. júl. 22. 22:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Külső megfog belső megtart jó szex meg hozzá láncol így szól az idézet 😃😃😃
2016. júl. 22. 22:39
 2/11 anonim ***** válasza:
sablon idézet de végül is igaz, mert ha jól kefél egy nő akkor örök életemben vele akarok maradni kb.
2016. júl. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez komoly?
2016. júl. 22. 22:46
 4/11 anonim ***** válasza:
Ad egy nagy pluszt a dolgoknak, de ha a lány egy elviselhetetlen hisztigép, úgyis otthagyják.
2016. júl. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%

Elviekben jó a mondás, csak van vele egy kis relativizálós bibi.


Pl. sok nő nem hajlandó szopni, ám meglepetésre ezek a nők szoktak a leginkább meggyőződve lenni arról, hogy ők mennyivel jobbak az ágyban, mint az átlag/orálozó/stb. nők.

Szóval akkor tedd be őket a képletbe és mindjárt látod, hogy nagyon meg kéne fogalmazni, hogy milyen is a jó szex.

Én pl. biztosan nem maradnék kapcsolatban egy orálozni nem hajlandó nővel, bármennyire is jónak tartja saját magát.

2016. júl. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nix. Leszarom ez mennyire jó, ha utána másnap sodrófával ütöget, kigúnyol mindenért meg ilyesmik.
2016. júl. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten fontos a jó szex (tehát a lány is kísérletező típus legyen és ne legyen tabu), de szerintem fontosabb a személyisége. Ha elviselhetetlen valamiért, akkor lehet bármilyen jó is az ágyban, nem fog érdekelni.
2016. júl. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az exem szerint nem találkozott még olyan nővel, aki ennyire fantasztikus az ágyban mint én, pedig már sok nővel volt dolga. Azt mondta, előttem az előző barátnőjéről gondolta, hogy jó az ágyban és a többihez képest jobb is volt, de eddig én vagyok a csúcs (nem csak kötelességből mondta, mert ő az a fajta, aki tényleg megmondja a véleményét, ha pozitív ha negatív) Na még is ki lettem "hajítva". Van akinél ez nem mérvadó.
2016. júl. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Blade Bone ***** válasza:
Engem nem a szex érdekel, nem is a kapcsolat, legyen jó társ, ne fogjon vissza, motíváljon és fejlődjön ő is, így el tudja érni hogy vele maradjak anélkül, hogy a szexre alapozna.
2016. júl. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:
semennyire. Mármint melletted megdug más nőket is, de téged nem hagy el, ha ez a kérdés.
2016. júl. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!