Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szereted, ha szeretnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szereted, ha szeretnek?

Figyelt kérdés

Egyszer ezt a kérdést egy lány tette fel nekem amikor depressziós voltam...

Tudtam miért kérdezi, de akkor lelki okokból nem tudtam megválaszolni még magamnak sem a kérdést...

érdekelne, hogy az itteni felhasználók mit válaszolnak...


23F


2016. júl. 25. 08:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, előbb kéne valami hasonló élményt átélni, eddig nem volt ilyen.
2016. júl. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyértelműen. Azt már nem, ha meg akarnak folytani a szeretettel, szerelemmel.
2016. júl. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, értem a kérdést. Mindenképp jó, ha szeretik az embert, de nem mindig könnyű elfogadni és viselni.
2016. júl. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ez abban merül ki, hogy a másiktól törődést, odafigyelést és olyan dolgokat kapsz amit csak akkor kaphatsz meg ha van melletted egy olyan ember aki szeret téged, akkor igen.
2016. júl. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szeretem, ha szeretnek és szeretem, ha szerethetek. De ez megöl, hogy nem adhatok és kaphatok. :( 20/F
2016. júl. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minden ember máshogyan fejezi ki a szeretetét. Ha a másik fél tud úgy szeretni, hogy nekem szükségem van rá akkor igen szeretem. Ha nem képes rá, akkor így vagy úgy, de teher lesz... és azt nyilván senki nem szereti.
2016. júl. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szeretem ha olyan emberek szeretnek, akiket én is tudok szeretni. De nem szeretem ha rajonganak értem, és csókosak lesznek.
2016. júl. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Erre a dologra nagyon érzékeny vagyok, mert megérzem, hogy valaki valóban szeret-e vagy csak mímeli a dolgot. Aki igazán szeret, azt viszont tudom szeretni, de aki nem, attól távol tartom magamat.
2016. júl. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!