Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan veletek, hogy valakivel jol ereztetek magatokat, de utana tobbet nem talalkoztatok es elerhetoseget se kertetek?

Figyelt kérdés

2016. júl. 25. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
59%

Olyan volt, hogy jol ereztem magam a pasival a setank soran, aztan ujra es ujra talalkoztunk. Elerhetoseget elsore csereltunk. Aztan annyira jol ereztuk magunkat egymassal a tovabbi setaink ( nem szex, nagyon sokat vartunk a szexszel), h elettarsak lettunk. Igazan sose tetszett. Nekem is erthetetlen. De bevalt recept . Jol dontottem, nem bantam meg. Nem szabad semmit kicentizni vagy megmagyarazni. Ha ugy erzed, tslalkozzatok.

N

2016. júl. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogyne, rengetegszer. Ha nem akarok semmi komolyat, csak egy laza nyári kalandot, miért kérném el a telefonszámát? Haza megyek én is, vissza a megszokott életembe, meg ő is. Ez úgy nyaranta kb. megesik velem.
2016. júl. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Noren1989 ***** válasza:

1-2x, mindössze. A legtöbbször azért egy nevet, elérhetőséget megszereztem.


26/F

2016. júl. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!