Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha hiányzik az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha hiányzik az exem?

Figyelt kérdés

Fél évvel ezelőtt szakítottunk. 10 hónapig voltunk együtt. Pár hónap elteltével is azt gondoltam, h jó ötlet volt, h így döntöttünk, mert jól éreztem magam nélküle is, viszont 1 hónapja kb. gyakran gondolok rá és arra az időre amit együtt töltöttünk.. Pedig semmi sem változott az életemben, h most esetleg rossz, nehéz időszakom lenne...

Szerintetek felkeressem? Elmondjam neki, h néha úgy érzem, h hiányzik? Tudom, h nincs neki senkije sem. Félek, h esetleg nem fog válaszolni... :(


2016. júl. 25. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Hát, ha fel tudod keresni, tedd meg! Egy próbát mindenképp megér. Mi a legrosszabb ami történhet? Nem válaszol. Na bumm. De minden más eset jó.
2016. júl. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noren1989 ***** válasza:
63%

Mi miatt szakítottatok? hát, én azt mondom, hogy ha nem rosszabb nélküle, akkor megérte szakítani.


Meg szeretnéd próbálni? Beszélgettetek azóta egyáltalán?

Félhetsz, hogy nem fog válaszolni, de ha te nem teszel meg egy kezdőlépést, lehet, hogy bánni fogod egész életedben!


26/F

2016. júl. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

Fontos, hogy mi miatt szakítottatok. Ha ő vagy te tettetek valami rosszat, amivel a másikat megbántottátok, akkor kár lenne folytatni, hisz mindig ott lenne a tüske.

Ha közös megegyezéssel, akkor érdemes lehet felkeresned, de csak mint barátot, hisz felmelegítve a leves se jó - tartja a közmondás.

2016. júl. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Ypszilon1980 ***** válasza:

Esély mindenre van, így arra is, hogy válaszol.

Helyedben én megpróbálnám, persze ne azzal kezd, hogy újra össze akarsz vele jönni, csak kérdezd meg hogy van, nincs-e kedve elmenni veled valahova.

2016. júl. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%

" hisz felmelegítve a leves se jó - tartja a közmondás."


A töltött káposzta viszont csak úgy az igazi - tartja öregapám.

2016. júl. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is érdemes végiggondolnod, hogy mi az ami miatt szétmentetek. Nekem is gyakran eszembe jut az exem, hogy miket éltünk meg együtt a szép emlékek amikor nosztalgiázom elgondolkodom néha mi lett volna, ha nem szakítunk, vagy mi lenne ha megint összejönnénk, de tudom, hogy semmi sem változna. Nyilván azért lett vége, mert nem tudtuk megoldani a problémánkat, ez most se lenne másképp. Örülök, hogy a párom volt és mindig jószívvel fogok rá visszaemlékezni, hisz fontos része volt az életemnek, de nem ő volt az a bizonyos "igazi".
2016. júl. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Elég bonyolult volt neki a múltja, volt gyereke az exfeleségtől és a nő mindig megnehezítette az életünket a hisztijeivel. Ha valamit beterveztünk, akkor ő beton biztos, h valamit kitalált, csak is azért h nekünk szar legyen... A párom félt kiállni a saját véleménye mellett, úgy éreztem, h még mindig az exfeleség szava az első és hiába kértem, h ne adjon neki igazat. Pár napig működött, h kiállt magunkért, aztán újra... és ez mint egy mókuskerék. Nem 1x próbáltam vele megbeszélni, h valamit találjunk ki közösen, nem ment. Én vetettem fel a szakítást, ő akkor bíztatott, h megoldjuk, de akkor nagyon elkeseredett voltam és nem hagytam magam rábeszélni, majd az exem is azt mondta, h mivel szeret, ezert ő azt nézi ami nekem a legjobb!

azóta nem beszéltünk. mivel kezdjek? szia. hogy vagy?

2016. júl. 25. 14:55
 8/11 Noren1989 ***** válasza:
63%

FÚÚÚHÚHÚÚÚHÚHa.


Szóval ti nem belső konfliktus miatt szakítottatok, hanem az exe miatt. Meg kell mondjam, hogy igen, akkor a "Szia, hogy mennek a dolgaid mostanság?" típusú bevezetés jó lesz.


Nem egyszerű a dolog, de neki kéne változtatnia.

2016. júl. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Így már kerekebb a dolog.

Nem tudom jó ötlet-e ebbe megint belemenni, ki tudja most milyen a helyzet, nekem hasonló volt, de most hallomásból tudom, hogy a lány helyzete rosszabb, mint volt. Felkeresni fel lehet, érdeklődni felőle, ezt talán nem veszi zokon.

Amikor gyerek van a dologban, az már kicsit bonyolultabb

2016. júl. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Írtam neki, de ő nem jelentkezett ezért tudom, h ő valószínű már lezárta! :) Azért köszönöm a segítsegeteket és a tanácsokat! :)
2016. júl. 27. 07:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!