Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem ezt? 26L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ezt? 26L

Figyelt kérdés
Van egy velem egyidős fiú barátom, már több mint mint 15éve ismerjük egymást, és nagyonjó volt mindig a baráti kapcsolatunk. Szinte minden héten dumálunk. Mindig is tetszett a srác, de tudtam kezelni a helyzetet, sose mutattam. Én jóideje szingli vagyok, ő pedig 5éve komoly kapcsolatban van. A probléma ottvan, hogy azthiszem szerelemes vagyok bele, pedig tudom hogy komoly barátnője van. Annyira haverként kezel, hogy mindenről beszámol a kapcsolatáról, mintha fiú lennék, és ezt nekem szörnyü hallgatni. Mostanában arról beszél, hogy gondok vannak otthol, meg h már a szex sem a régi stb...Énmeg azóta csak arról fantáziálok, hogy összejövök vele, de közben mocskosul bánt is a lelkiismeret, hogy ilyesmire gondolok. Mit tegyek? hogy mondjam neki, hogy ne beszéljen nekem a kapcsolatáról mert rossz hallgatni? attól tartok, hogyha ezt megmondanám neki akkor leszürné, hogy tetszik nekem. Megpróbáltam távol tartani magam tőle, de nagyon hiányzik ha nem beszélgethetek vele. Nagyon rendes srác, nem amolyan fszfej tipus. Pokoli a helyzet

2016. júl. 25. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Tipikus patthelyzet, nincs jó döntés, de akkor is lépned kell, hallgass az ösztöneidre!


30/F

2016. júl. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

" ezt megmondanám neki akkor leszürné, hogy tetszik nekem."


És ebben milyen tragikus dolgot látsz?

2016. júl. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Figyelj, kérdező. Csak a holdfényes lányregényekben, meg a kisiskolások íratlan szabályaiban fordul elő olyan "törvény", hogy nem kezdünk kapcsolatban élő személlyel. A párválasztás, és főleg a szerelem nem erről szól. Arról szól, hogy megszerzem, aki kell nekem, ha a fene fenét eszik is. Ha szét tudom rombolni a kapcsolatát, akkor az annyit is ér! És egy percig se hidd, hogy itt megáll majd a történet. Tőled is el akarják majd venni, és neked lesz feladatod, hogy megtartsd. Így, ilyen kegyetlenül működik az élet, akármilyen kiábrándító is ez a széplelkeknek.
2016. júl. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
.
2016. júl. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!