Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Ti szoktatok ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Ti szoktatok ismerkedést kezdeményezni, vagy inkább vártok a jelentkezőkre?

Figyelt kérdés
Én általában nem, de amikor megpillantok egy olyan srácot akiben látok fantáziát akkor azért próbálom keresni az alkalmat az ismerkedésre. Szerintem nincs ebben semmi gáz.
2016. júl. 25. 17:36
 1/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Én sok emberhez odamegyek, mert manapság mindenki be van húzódva a csigaházába és ha szimpi is valaki valakinek, akkor sem mer lépni, legyen az nő vagy férfi. Ott tipródik mindenki mert nem akar "beégni" és elutasítva lenni. Szoktam kapcsolatot kezdeményezni, ha egy embert szimpinek látok, találok. Vagy ha látom, hogy tipródik, de senkit nem mer megszólítani.


Én úgy vagyok vele, hogy minden barát, ismeretség jól jön, fejlődjön bármerre a dolog. Sosem lehet tudni, így én odamegyek bátran minden ellenérzett nélkül (már nagy rutinom van benn). Van hogy flegmán elküldenek, akkor csak értetlenül pislogok, hogy udvariasan odamentem és úgy kell elhajtani, mint aki a fél életét kérte, de egy okéval lezárom, hogy ez sem százas, és megyek tovább.


Az élet tele van lehetőségekkel, én szeretek tenni a sorsomért és nem csak várni, hogy alakuljon.

2016. júl. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bar tobb hasonlo gondolkodasu lany lenne, mint utolso. :)
2016. júl. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Élőben nem ismerkedek, mert nem is tudhatom úgy hogy milyen a másik. Nem lenne értelme külső alapján ismerkedni. Neten viszont fórumokon, engem érdeklő témáknál sok a pasi, ott tudok ismerkedni is velük, ha az irományai alapján érdekel akkor biztosan figyelem, keresem és meg akarom ismerni. Akár személyesen is később.
2016. júl. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha szimpatikus nekem valaki, akkor minden további nélkül kezdeményezem a beszélgetést, ismerkedést.

Kiderítem, hogy kölcsönös-e a szimpátia.

Amennyiben nem, tudomásul veszem és lelépek, nem hisztizek rajta egy percet sem.

2016. júl. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én alapból nyitott ember vagyok, szeretek is ismerkedni, de olyan fiúhoz aki bejött, csak becsiccsentve mertem odamenni. :D Általában jól is sikerültek az ilyen akcióim. Én ezt az alkohol hatásának tulajdonítom, józanul picit félszegen viselkedtem volna szerintem.

Egyébiránt ha valaki szimpatikus de nem szexuális értelemben, akkor minden további nélkül kezdeményezek beszélgetést.

2016. júl. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!