Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet átvészelni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet átvészelni egy nagyon fájdalmas csalódást?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen szeretek bele emberekbe, és megint sikerült kiválasztanom egy olyat, aki csalódást okozott.

Teljesen üresnek érzem magam belül, és egyszerűen nem tudok semmi másra gondolni.

Akik már leküzdötték ezt, hogyan?



2016. júl. 25. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy elég eddzett én annyit csalodtam, hogy már nem is tud érdekelni. Simán továbblépek, kicsit elgondolkozom rajta mi történt, mi volt, miért aztán elmegyek bulizni, a barátaimmal beszélek és továbblépek, probálok uj emberekkel megismerkedni, aztán ugyis jön egy másik és akkor megint vagy jó lesz, vagy csalodás.
2016. júl. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Irj privibe,ha gondolod, szivesen megosztanám nekem hogyan sikerült és elmesélem a történetemet röviden! :)

21L

2016. júl. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szergej55 ***** válasza:
Ahogy nézem, nem a legelőnyösebb a felfogásod, ha nem haragszol meg, már az első mondatról süt a lemondás és a feladás, így igen nehéz bármilyen nehézséggel megbirkózni. Ne haragudj, nem kioktatni akarlak.
2016. júl. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pl. piálok, de nem tudnám jó szívvel javasolni.
2016. júl. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!