Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alkalmilag szexelő nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alkalmilag szexelő nőket lenéző férfiak ebbe vajon belegondolnak?

Figyelt kérdés

Annyi ilyen menő rappert látok, hogy szidja az ilyen nőket, meg hogy ő az ilyeneket egyszer megdugja és otthagyja.

Akik hasonlóképpen gondolkoznak, abba nem gondolnak bele, hogy mivel ő is ugyanezt teszi, alkalmi dug jobbra- balra teljesen ugyanúgy, mint ezek a nők, tulajdonképpen nevetséges, hogy lenézik az ilyen ri.b.ancokat mivel ők is férfi r.i.bancok?


2016. júl. 25. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Biztos belegondolna, ha lenne mivel. :)
2016. júl. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Nem,mivel felsobbrendunek hiszi magat,leven o ferfi.


Az o nemi szerve nem valtozik meg 100no utan se,de egy noe... en ilyen valaszt kaptam.

2016. júl. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerintem az ilyen férfiak ugyanolyanok, mint az ilyen nők, úgyhogy ezzel sajat magukat is minősítik
2016. júl. 25. 19:55
 4/11 anonim ***** válasza:
13%
Egy férfinak meg kell küzdenie a szexért, ezért ha egy férfi sok nőt megdugott, akkor az tud valamit, és büszke lehet rá. Ezzel szemben egy nőnek elég széttennie a lábát, rögtön ott terem köztük valaki.
2016. júl. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor ha én hűséges férfi vagyok, aki sose csalta meg a feleségét, nyugodt lelkiismerettel lenézhetem őket. Vágom.
2016. júl. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4.: attol hogy kuzdott erte meg nem lesz jo dolog

5.:ilyet nem irtam. En az oket lenezo, de ugyanazt muvelo ferfiakrol irtam

2016. júl. 25. 20:09
 7/11 anonim ***** válasza:
Tipikusan olyan tema amirol felesleges "vitazni"...
2016. júl. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7.: ha mar egy ilyen ferfi is atgondolja hogy amirol o nagy szajjal pofazik az ra is ugyanugy ervenyes, mar megerte :)
2016. júl. 25. 20:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnos berögzült mentalitás, hogy a férfi megtehet mindent szégyen nélkül, a nő nem.
2016. júl. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 Max bármit, de még az sem igaz.
2016. júl. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!