Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondanátok cikis sztorikat pl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok cikis sztorikat pl ilyen randizással kapcsolatban mikor a másik félről kiderült, hogy gázos, igénytelen. Az ilyen helyzeteket hogy reagáltátok le?

Figyelt kérdés
2016. júl. 25. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez még akkor volt, amikor épphogy bejött a netes ismerkedés, és ritka volt a képcsere az első randi előtt.Szóval a srác leírta hogy magas, és mindenki helyesnek mondja stb. Na a randin megjelent egy alacsony, nagyon csúnya fiú suhogós joggingban. Azzal hogy hazudott eleve elásta magát, de azért a randi megvolt, aminek a végén megmondtam neki, hogy ez nem fog menni. Utána is találkoztunk egyszer vagy kétszer, a "legyünk barátok" zászlaja alatt, ahol megpróbált féltékennyé tenni, hogy már van barátnője, aki egy bombanő, modelkedik, meg hasonlók. Mondtam neki, hogy örülök, legyenek boldogok.30N
2016. júl. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez jó :D Jöhetnek még.. :)
2016. júl. 26. 00:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Neten megismertem egy sràcot. A randin igyekeztem tàvolsàgot tartani tőle, de még úgy is mikor beszélt, folyton érezni lehetett hogy milyen eszméletlen büdös a szàja. Kétszer kínàltam râgóval, egyszer tictac-al de nem kért és nem esett le neki a dolog... bevallom nem voltam túl kedves. A moziban a film közben többször is odahajolt, meg akart csókolni, de nem engedtem, mondtam neki hogy kimegyek a mosdóba, nem mentem vissza.
2016. júl. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Költőnő? ***** válasza:
100%

Vakrandi. Hát a srác... egyem meg, próbálta előadni a macsó csajozógépet, de nagyon nem ő volt. A külseje... alapból nem volt egy adonisz sem fejre, sem testre, de azért ez is túlzás volt. Két szemöldök helyett gyakorlatilag egy volt neki, a nadrág felhúzva a cickóig, a srácokba alul durván bevágva (nem értem, ez ilyenkor nem fáj?). Így, mindennel együtt kicsit gnóm hatást keltett.

A metakommunikációból kicsit sem értett, az asztalon folyamatosan a kezem felé kapirgált, kísérésnél úgy gondolta, jó ötlet a derekamra tenni a kezét (nem volt), végül én álltam a metróban, ő a peronon és csukott szemmel behajolt csókért... majdnem odazárta a metróajtó a nyakát.


Csórit szántam, mert igyekezett ezerrel, dehát valahogy nem gerjedt bennem vonzalom.

2016. júl. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Költőnő? ***** válasza:
100%
Ja, mégegy. Annyira nem vonzódtam a sráchoz, de jó fej volt meg minden. Mondom egy próbát megér. Idősebb volt asszem vagy 7 évvel, eleve amiatt is ambivalens érzéseim voltak, de hát próbáltam nyitott lenni. Vagy a harmadik randin beláttam, hogy ebből nem lesz énekeshalott és szépen megmondtam neki, hogy kösziköszi az eddigieket, de nem én vagyok a születendő gyermekei anyja. Erre kiakadt, hogy hát ő öngyilkos lesz, mert bennem még utoljára bízott és inkább akkor b u z i lesz vagy egy öngyilkos bu zi, vagy vmi ilyesmi. Hívogatott még ezzel egy darabig míg a 3 pasilakótársam meg nem elégelte és el nem beszélgettek vele telefonon (ebből sem értett még), majd később így személyesen is.
2016. júl. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Évekkel ezelőtt még tinikoromban a neten megismerkedtem egy sráccal, akiről egyetlen egy kép volt, de azon helyesnek tűnt. Beszélgettünk, majd eljött a találkozó ideje. Hát hogyismondjam eléggé szakadtan nézett ki, piszkafa vékony volt, és a fél fogsora hiányzott. Amikor megölelt először, a fenekemre tette a kezét, mondanom sem kell hogy majdnem hánytam. Soha többé nem találkoztunk.


A másik meg amikor egy tök normális kinézetű sráccal randiztam (volna), csak amikor a csókra került a sor, láttam hogy feketére rohadtak a fogai és ezt érezni is lehetett a szájszagán...


24/L

2016. júl. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok, eszembe jutott még 2 story.


Szintén netes ismerkedés, de itt semmi baj nem volt a fiú külsejével. Beszélgettünk, és folyton előkerült a volt barátnője téma, ami már akkor felejtőssé kellet volna tennie számomra az egészet, de még tapasztalatlan voltam. második randira elhívott a munkahelyére, mert hogy egy videotékában dolgozik (ez se ma volt, na). Csakhogy kiderült hogy ez ilyen kizárólag felnőtt filmekkel foglalkozó üzlet. Még ilyen öltözőfülke szerű helyiségek is voltak, hogy a filmet meg tudják nézni a kedves vásárlók. Nagyon bizarr volt. Aztán megbeszéltük, hogy azon a héten pénteken felhív, ami nem jött össze neki. Viszont 3 hónap múlva, hajnali 2-kor (gondolom csatak részegen) megtalálta a telefonszámomat, és megkérdezte, nincs e kedvem most sétálni. Rátettem a telefont. Aztán még jó párszor keresett, hogy fontos lenne beszélnünk, majd újra eltűnt, mint szürke szamár a ködben.Azóta sem hallottam felőle.


A másik, meg amikor egy nagyon jó barátnőm pasija felhívott, hogy találkozni szeretne velem, mert valamit meg akar beszélni. Gondoltam meglepné a barátnőmet, és segítséget kér. E helyett közölte, hogy ha járnék vele, otthagyja a barátnőmet miattam. Elküldtem a francba.

2016. júl. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Évekkel ezelőtt megismertem a neten egy srácot, akkor még nem volt facebook meg iwiw, szóval a kèpküldès sem volt divat. Elmondta, hogy miről ismerem meg. Amikor megláttam a megbeszèlt helyen, meg akartam fordulni ès hazamenni, de észrevett és megindult felém. Nem voltam dagadt, de fele akkora volt mint én, rövidgatyában volt, a vádlija akkora volt mint a csuklóm. Emellett gomba sérója volt, a fogai előre álltak ès volt az a tipikus serdülőkori pár szál bajusza, ami hosszabb volt a kelleténèl. Ha ez nem lenne elég, hatalmas orra volt. Azt mondta üljünk be valahova, de nem akartam, hogy meglássanak vele ezért mondtam neki, hogy menjünk fel a Gellért hegyre...ha ez nem lenne elég akkor 30 perc után meg akart csókolni, amit nem engedtem, mert amellett, hogy nagyon igènytelen volt még büdös is volt a szája. Aztán amikor leértünk a hegyről meg akarta fogni a kezem nyilvános helyen, szóval telefonálást imitáltam és gyorsan leléptem. Utána még próbálkozott egy darabig, hogy találkozzunk,de lekoptattam. Akkor fogadtam meg, hogy soha többet nem ismerkedek neten.
2016. júl. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!