Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet esélyem egy 4 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem egy 4 évvel idősebb nőnél?

Figyelt kérdés
Most múltam 19, ő 23. Ez annyira nem is gáz szerintem. Viszont elég régóta ismerem. 11 voltam mikor először találkoztunk, elég közel lakunk egymáshoz, lejöttek a barátnőjével röplabdázni a parkba, a bátyám meg a haverja meg beállt hozzájuk, így ismertem meg. Akkor 11 voltam ő 15. Korán kezdtem érdeklődni a nők iránt, már akkor is tetszett,de persze le se szart,plusz a bátyáméknak is tetszett, de egyikükkel se lett semmi. Aztán megszakadt a kapcsolat, de a napokban találkoztunk, mert valami rokonát hozta le a parkba és még jobb mint volt. Dumaltunk pár szót aztán mentek el. Szerintetek tudna rám komolyan tekinteni a leírtak után? Vagy inkább felejtsem el?

2016. júl. 26. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:

A leírtak semmit sem takarnak, hogy most ebből pozitív, vagy negatív lenne a dolog. Tulajdonképpen semmi az egész. Az, hogy mi volt a múltban, az egy dolog, és most a jelenben mi is van?


Ettől jóval több szükségeltetik. Kezdj el ismerkedni vele, beszélgetni, aztán majd meglátod, hogy hogy alakulnak a dolgok, hogy mennyire kölcsönös ez az egész.

2016. júl. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem tudod meg, mennyi esélyed van, amíg rá nem hajtasz. Udvarolj neki, és ki fog derülni.
2016. júl. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Másfél éve vagyunk együtt a barátommal, pont ilyen korúak voltunk, amikor összejöttünk. De én kb fél éve ismertem.


Fura, mert volt egy vele egyidős fiú barátom, akit még ilyen 14-15 éves korában ismertem meg, és évekig jóban voltunk, aztán szép lassan belémszeretett és nem tudtam mit kezdeni vele... És kb két évre rá jöttem össze a barátommal, hiába egyidősek, nem tudtam a másik srácra potenciális pasiként nézni.


Szóval nagyon attól függ, hogy te milyen vagy. Ha ránézésre kiskölyök maradtál, akkor szerintem esélytelen sajnos, egyszerűen valamivel át kell ütnöd ezt a "kisfiú" gondolatát rólad. Ha most férfiasabb kinézeted van, akkor elkezdhetsz vele flörtölni, valamilyen szinten "pofátlanul" vagy hogy mondjam. Ne akarj nála idősebbet játszani, mert nem vagy... De attól még lehetsz borzasztóan szexi...


És az, hogy fiatalabb vagy de mégis kikezdesz vele, lehet rettenetesen szexi, ha a megfelelő ember csinálja és jól. Találd ki, hogy te vagy-e a megfelelő ember és tudod-e jól csinálni. Ha igen, egy próbát megér.

2016. júl. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!