Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van 1 csaj aki tecik nekem de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 csaj aki tecik nekem de masok azt mondjak hogy en is teccem neki szerinted mit csinaljak kerdezzem meg vagy meg talizzink egy parszor hogy menjek biztosra? 14 eves srac vok (a csaj osztálytársam)

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Ahogy mondani szokták..Házi nyúlra nem lövünk. :) Nagy bajok lehetnek még abból,hogy osztálytársadba zúgsz bele. :)

Előszőr,szerintem tanulj meg helyesen írni,lehet nagyobb lenne az esélyed. ;)

18/L

2010. ápr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem először tanulj meg szépen MAGYARUL írni és kérj egy büdös nagy pofont a nyelvtan tanárodtól.

Amúgy szerintem találkozz vele, ha nem szeretnél kockáztatni, és ha tényleg bejössz neki azt meg fogod érezi.


üdv

2010. ápr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=zvDzNaZbwnM&playnext_from=TL&..

ebből minden kiderül ;)


szerintem hívd el!!!:D

2010. ápr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem találkozz vele és úgyis kifog derülni hogy mit szeretne.. Egy próbát megér max ha nemjönnétek ki jól meglehet oldani hogy a további években ne legyenek bajok,veszekedések...
2012. dec. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Amig ilyen szar a helyesirasod, addig ne sokat varj tole.
2016. nov. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!