Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elviselhető lenne számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elviselhető lenne számotokra ha néha kiborulna a párotok és olyankor sírna?

Figyelt kérdés

Nem rendszeres jelleggel de azért megesne. Az oka mindig más, de nem tragikus dolgok, inkább hétköznapi események de nem is apróságok. Főként lányok válasza érdekel.

20+/F


2016. júl. 30. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Hat nalunk lanyoknal ez neha elofordul :D szokj hozza :)
2016. júl. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy te borulnal ki?
2016. júl. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen, én.. ki más.
2016. júl. 30. 17:48
 4/9 anonim ***** válasza:

A magad nevében beszélj, első. Köszönöm.

Engem nem zavarna, annyi, hogy eleinte talán nem kezelném a legjobban, mert le tudok blokkolni kicsit ilyenkor.

2016. júl. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hat igazabol nem tudom h reagalnek. Nem volt meg ilyen erzekeny palim. Sok mindentol fugg. Meg kinek mi a hetkoznapi esemeny.. Ha pl. Mondjuk leereszt az auto kereke, es nem jutunk el mondjuk egy koncertre, es elkezdenel sirni, akkor lehet h en is kiborulnek. De mondom, kinek mi a hetkoznapi esemeny.
2016. júl. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves 4!

Ezt most ugy kerted ki magadnak, mintha fobun lenne lanykent a pityerges. Tan veled nem fordul elo soha, h erzekeny vagy barmi miatt, es elpattan a cerna? Ami mondjuk normal esetben nem, de akkor lehet h epp ossze jott minden..

2016. júl. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Lehet tul erzekeny..beszélj vele
2016. júl. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálunk időnként előfordul. Párom rendőr, kifelé mindig az erős férfi benyomását akarja kelteni, sosem mutatja ki, ha valami rosszul esik neki, megbántják, vagy lelkileg nehéz valamit elviselni.

Kb. 1 éve voltunk együtt, amikor először láttam sírni. Elbújt otthon, hogy ne lássam, mert szégyellte, hogy időnként gyenge. De megbeszéltük, és aztán rájött, hogy mindenhogy szeretem, és a bizalom egyik óriási jele, hogy kimutatja előttem a gyengeségeit. Azóta időnként előforul, hogy sír előttem, és szinte mindig elmondja, ha valami nehéz volt a munkájában. Persze én is szoktam neki beszélni az én munkám nehéz helyzeteiről (én nővér vagyok).

Bocsi, lehet kicsit zavaros lett, de a lényeg, hogy én megtiszteltetésnek érzem, hogy ezeket előttem vállalja és én tudhatok róla, hogy mi van a pókerarc mögött...

24/L

2016. júl. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#6

Most az miért olyan hihetetlen, hogy én nem sírással szoktam levezetni az ilyesmit? :D Inkább dühöngő típus vagyok, ami persze semmivel sem jobb, de tény, hogy másfajta viselkedésforma. Nem érdekel, mit csinál a többi csaj, de egyszerűen allergiás vagyok erre a "mi, lányok" dumára, mert abban hiszek, hogy a személyiség és a magatartás nem a nemtől függ. Remélem, megérted.

2016. júl. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!