Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az itteni nők számára miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni nők számára miért elfogadhatóbb a megcsalás, mint az, ha egy egyedülálló férfi igénybe veszi egy prostituált szolgáltatásait?

Figyelt kérdés

Ahogy olvasgatom ezt az oldalt azt vettem észre, hogy eléggé elítélik azokat a férfiakat akiknek nincs idejük kapcsolatra/ nem tudnak nőt szerezni ezért prostihoz fordulnak. Viszont ha megcsalásos kérdés van akkor mindig felbukkannak olyanok akik a megcsalót védik, a megcsalt felet hibáztatják, a megcsalt féltől várják, hogy bocsánatot kérjen a megcsalótól, mert az arra "kényszerült", hogy másnál keressen boldogságot (ez utóbbi különösen gyakori, ha nő a megcsaló fél).

Ha egy egyedülálló fordul prostihoz azzal nem csal meg senkit, nem szúr hátba, nem bánt meg, nem árul el senkit ellentétben a megcsalókkal. Nők, ti kit választanátok: egy olyan férfit akinek sokat kellett dolgoznia ezért nem volt ideje párkapcsolatra és emiatt néhányszor elment prostihoz vagy egy olyan férfit aki csalta az előző nőjét?



2016. júl. 31. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy van átfedés a két csoport között?
2016. júl. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Találkoztam itt már olyan véleménnyel is, hogy bárban félig leitatni valakit, hazudozni neki, bömössel májerkodni és még akár a csaj barátját kiütni 1-2 numeráért “tisztességes“ meg “menő“, bezzeg a prostizás...
2016. júl. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Számomra egyik sem elfogadható.

Ha megcsal repül, ha prostizik nem jövök vele össze.

2016. júl. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az egész kérdés arról szól, hogy 'mit gondolnak mások'. Tökre nem számít, hogy mit gondolnak mások. Mindenki úgy boldogul, ahogy tud.
2016. júl. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Itt, ezen az oldalon a megcsalás, prostizás hét fő bűn egyben és szorozva tízzel.

Az viszont úri nő, úri ember, aki havonta mással van, de mindig kidobja az előzőt. Akad a két kapcsi között 1-2 hónap szingliség, akkor meg éld ki magad, ahogy csak tudod.

Vigyél haza minden este másik nőt, isteni pasi vagy. Be iktatsz egy prostit, pfujjjjjj, de gerinctelen vagy.

2016. júl. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Kettős mérce.
2016. júl. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Azért, mert ha megcsalsz valakit, akkor ERŐS vagy, mivel kelendő vagy a partnerednek és a másik nőnek is.

Ha prostizol, GYENGE vagy, mivel senkinek nem kellettél.

A nők az ERŐ-t tisztelik, összecsinálják magukat tőle, az erkölcsi alapok mellékesek. Nem szégyellned semmit, azt csinálhatsz, amit akarsz, ha az első csoportba tartozol. Akár nyilvánosan bántalmazhatod is a barátnődet, akkor is lesz másik, mert te megteheted.

2016. júl. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%

Én ezt nem vettem észre... sőt akik a megcsaló pasast védik, azoknak a nagy része is férfi. Sztem nyilván a megcsalás nagyobb bűn, mert ott vkiért felel az ember... kiv. ugye, ha kapcsolatban prostizik a ffi, mert az is ugyanolyan undorító.

Prostizósból nekem az alábbiak antipatikusak:

- 18-19 éves kissrác próbálkozik 3, a szintjénél messze jobb nőnél (valszeg csak dugásra, de nekik nem mondja), azok visszautasítják, aztán rinyál a haveroknak, hogy az összes nő egy r...c, és csak azért utasították vissza, mert nem izmos / nem gazdag / kedves, és prostihoz KELL mennie, mert az élete romokban van

- aki a prostis múltja után, ha mégis van kapcsolata, nem hajlandó elmenni szűrésre

2016. aug. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mindkettő kizáró tényező egy kapcsolatban nálam.


Amúgy nem értem, miről beszélsz, a prostis kérdéseknél többen védik azt, aki hivatásoshoz jár, mint azt, aki megcsalja a párját.

2016. aug. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!