Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire megalázó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire megalázó, amikor egy lány teper egy fiúért? Ő kezdeményezi a beszélgetéseket (online), dobja fel a beszédtémákat, sőt még arra is kész lenne, hogy elhívja a fiút egy italra? Ez így nagyon gáz?

Figyelt kérdés
A lányról tudni kell, hogy egy tipikus szerény lány, nem kihívó, nem bulizós, igazából annyira nem is csinos, nem is igazán legyeskednek körülötte, csak nagynéha valaki, ennek a fiúnak viszont a saját bevallása szerint tetszenek a lány belső tulajdonságai, csak nemigen kezdeményez bárminemű közeledést.
2016. júl. 31. 21:31
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És ez nem online ismerkedés, mert a való életben is ismerik egymást, csak leginkább online beszélgetnek.
2016. júl. 31. 21:34
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Az a baj, hogy egy a srác valószínű nem véletlen nem kezdeményez beszélgetést. Én visszahúzódóbb srác vagyok, de azért ha mondjuk egy lány teszem azt kétszer rám ír, akkor azért kapcsolok, és egy ideig nem kellene neki beszélgetést kezdeményezni. Sajnos elég valószínű, hogy nem jössz be neki, és csak barátként tekint rád. 23/f
2016. júl. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem gond ha a no kezdemenyez, viszont ha a pasi semlegesen reagal biztos nem eroltetnem tovabb :)

26N

2016. júl. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Jaja,bejönnek neki a belső tulajdonsagai... magyarul nem dugna meg,nem akar veled járni,csak nincs arca megmondani.

Ennyi.

2016. júl. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#4 Ha nekem bejönnek egy lány belső tulajdonságai, akkor még jobban megdugom, mintha nem... Szóval ez általánosítás, amit leírtál.
2016. júl. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Velem már volt olyan, hogy egy lány hívott el randizni. Mondjuk ő nagyon jól nézett ki.
2016. júl. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csak annyira, amennyire ha a fiú tenné.
2016. júl. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#5

A srác nem kezdeményez beszélgetéseket, nem akar semmit a csajtól, csak nem meri megmondani.

Erre gondoltam.

Vagy szerinted,ha bejönne neki,legalább a legminimálisabb szinten nem lépne feléje?

"én nagyon kedvellek,aranyos lány vagy,jó ember"bla...bla...bla.Csak azt nem mondta ki,maradjunk barátok.

2016. júl. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de inkább hagyd!
2016. júl. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kéne várni, hogy a fiú kezdeményezzen...
2016. júl. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!