Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ti szoktatok irigykedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti szoktatok irigykedni más srácnak az izmos karjaira, a jó lábaira vagy a szép vállaira?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 09:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Néha megesik. Vékony testalkatú vagyok és aki izmos erős testalkatú, annak általában nagyobb a tekintélye, úgymond jobban tisztelik.
2010. ápr. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
33%
Párom is szokott. Ő kondizik folyamatosan, de mivel nem tömi magát különféle tömegnövelőkkel, ezért nem úgy halad, ahogy mások, akik ezek hatására egyik napról a másikra felfúvódnak. Én imádom a testét, ő még is mindig megirigyli, ha olyat lát, ami számára a cél!
2010. ápr. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
9%

én nem mert én tőlem van egy jo pár gyerek aki nem olyan izmos mint én mert 6 éve nem hobbi szinten focizok meg kondi stb azt jah láccik az eredmény:D

17/f

2010. ápr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

"ezek hatására egyik napról a másikra felfúvódnak"


Nem sokat tudsz ezekről a dolgokról, úgy látom. A tömegnövelőktől nem fúvódsz fel, főleg nem egyik napról a másikra. A tömegnövelők egyszerű szénhidrátból és fehérjéből álló táplálék kiegészítők, amiben az arányok és mennyiségek kifejezetten a testépítéshez vannak kalkulálva. Ha nem edzel csak eszed egyszerűen elhízol. Lehetőleg olyan dolgokról ne alkoss véleményt amikhez nem értesz, főleg ne negatív és lejárató véleményt.


Kérdezőnek:

Igen szoktam irigykedni, de ez inkább pozitív irigykedés, mert nem azt sajnálom hogy neki szebb izmai vannak, hanem ösztönzőleg hat rám, hogy én is elérjem azt a szintet ahol ő jár.

2010. ápr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Abszolút nem. Nem másnak akarok megfelelni.
2010. ápr. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
a testépítés egy ördögi kör. Mindig nagyobb, izmosabb szeretnél lenni, legalábbis én, és mindig "kicsinek" találom magam pedig 52-es a karom, de ha egy szórakozóhelyen meglátok egy nagyobb darabot, az csak ösztönöz, hogy még edzeni kell. Szóval nem irigykedem, inkább csak motivál, hogy gyerünk van még tovább is. Valamint hozzátenném azt is, hogy én naturál vagyok, azaz nem azokhoz hasonlítom magam akik szúrják magukat vagy kapszuláznak, az más világ...
2010. ápr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

"Valamint hozzátenném azt is, hogy én naturál vagyok, azaz nem azokhoz hasonlítom magam akik szúrják magukat vagy kapszuláznak, az más világ..."


A legtöbben mind naturálok vagyunk, csak azok kapszuláznak meg szuriznak akik április-májusba 2 hónap alatt fölpakolnak egy kis izmot, hogy legyen mire feszíteni nyáron. De ez nem mérvadó, és nem is úgy néznek ki, hogy irigyeljem őket. Inkább az a probléma, hogy aki ebben nincs benne az egy sima fehérjére vagy tömegnövelőre is már ki van akadva hogy az koksz meg kiskutyafasza. Ezért nem szeretem hogy beleugatnak olyanba amiről fogalmuk sincs.

2010. ápr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
14:04. mélységesen egyetértek, lakótársaim, rokonok a sima tejsavóra azt mondják, hogy koksz, meg majd nem leszek nemzőképes... Iszonyú tájékozatlanok az emberek (tisztelet a kivételnek), hogy ez a sport nem annyiból áll, hogy csak leugrunk "gyúrni" (utálom ezt a szót), hanem ez egy életforma a nap 24 órájában.
2010. ápr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%

09:52-es vagyok.

Miután itt mindenki nekem esett és lehülyézett hagy védjem kicsit meg magam. Lehet hogy nő létemre nem látok úgy bele, mint az aki eszegeti is ezeket, de tegyük hozzá, aki ezeket alkalmazza sem biztos hogy tisztában van vele mit csinál. A haverjaim 90%-a él a fehérjék és a kreatin adta gyönyörökkel, hogy a napi kb 12 darabos "vitamin bombákról" ne is beszéljünk. Ezek közül sokan illegális termékeket szednek/isznak, amiket boltokban nem is forgalmaznak, mert hogy a bolti termékek egyrészt drágábbak, másrészt dusítják őket minden egyébbel, amire ők úgy gondolják nincs szükségük.

Ezenkívül... tudtommal a kreatinról mai napig megy a vita, hogy vízmegkötő hatású-e avagy sem. Sokan megmagyarázzák, hogy nem nem az, csak kicsit, de ez nem baj, én meg úgy vagyok vele, hogy oké, igyon az ember meg két fehérjeturmixot naponta, vagy egy liter tejsavót, ha az tetszik, de minek MÉRGEKKEL tömködnie magát, hogyha egyszer anélkül is lehet izmos, és legalább nem esik teljesen össze ha kihagy egy heti edzést! Ez az én véleményem, meg lehet kövezni, de akkor sem fogom sosem megérteni minek kellenek ezek a vackok... Más sportoló is megtudja oldani mindenféle szer nélkül max tiszta fehérjével a mindennapjait, akkor a "gyúúúrósok" miért nem? Ezzel az ember csak becsapja magát, pár hónapig jól néz ki, aztán meg mint egy kidurrant lufi ha leáll mindennel.

2010. ápr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
51%
Tudod miért? Mert sok a lusta, edzeni nem akaró, ámde "kigyúrt f.szagyerek", akinek halvány lilája sincs a tápanyagtartalmakról és parizeres zsömle mellé szedi a "piszkos" távol-keleti tablettákat. Az ilyenek meg is érdemlik, hogy utána kidurranjanak...
2010. ápr. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!