Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pár napja csak az exbarátnőmre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napja csak az exbarátnőmre tudok gondolni, pedig évek teltek már el, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok már tini, 30 éves vagyok, sok hosszú kapcsolattal a hátam mögött.

Sokáig voltunk együtt, sosem szerettem annyira mást, mint őt, mégis vége lett sajnos. Azóta eltelt pár év, nem láttuk egymást, ismerkedtem is, de pár nappal ezelőtt megint eszembe jutott, és azóta konkrétan szenvedek. Tudom, hogy van barátja, és jól megvannak, aminek örülök is, hisz boldog. Mivel úgy neveltek, hogy mások kapcsolatába nem szabad beleavatkozni, ezért nyilván nem is próbálok belerondítani, de lasssan megbolondulok már, mert annyira hiányzik.

Reálisan látom a helyzetet, tudom, hogy közel 0 az esélyem arra, hogy visszakapjam, mégis egyfolytában rá gondolok.

Ti mit tennétek a helyemben? Hogyan tudnám ezt elfolytani? Vagy ne folytsam el, és mondjam el neki, hátha így megkönnyebülök?


30F



2016. aug. 5. 09:33
 1/6 A kérdező kommentje:
*elfojtani... sorry, gyorsan írtam.
2016. aug. 5. 09:39
 2/6 anonim ***** válasza:
miért lett vége..?
2016. aug. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Egyrészt mert hülye voltam, azt hittem, hogy a szerelem elég egy kapcsolat életben tartásához, közben pedig ellaposodott. Így utólag, megkomolyodva, érettebb szemszögből már belátom az összes akkori hibám. Sokat veszekedtünk már a végén, közben jött egy harmadik személy, akire még féltékeny is lettem, bár sztem volt okom, de ez még rátett egy lapáttal az egészre.

Mindketten hibáztunk, de a múlton már nem lehet változtatni sajnos. :/

2016. aug. 5. 10:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Gondold végig a dolgot alaposan, biztosan rá vágysz, vagy csak az érzésre, ami anno akkor volt benned, amikor még szép és jó volt minden?

Az idő megszépíti a dolgokat, különösen igaz ez a párkapcsolatok esetében.

Én a helyedben nem hajtanék utána. Ahogy írtad, ő már réges régen továbblépett, és valamikor te is, hiszen csak mostanában rémlett fel benned újra.

Én azt gondolom, hogyha lenne még közös jövőtök, akkor nem teltek volna el évek úgy, hogy nem is beszéltek egymással.

2016. aug. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Lassan már én sem tudom, hogy mire vágyom. Ismerkedtem az évek alatt, de valahogy sosem találtam a helyem. Mindig hiányzott valami a randikon, nem is lett egyikből sem semmi komoly.

Sajnos én is tudom, hogy nincs esélyem visszakapni, de egyfolytában jönnek elő az emlékek, és nem tudok magammal mit kezdeni. Lejárok terembe edzeni, de hiába fáradok le, ugyanúgy zakatol az agyam. Vagy épp letekerek esténként 40-50 km-t, de ugyanúgy jár az agyam lefekvéskor.

Lehet, hogy egy új kapcsolat helyre rakna, de sajnos a mai huszonéves lányok felfogása nem igazán tetszik. 30 felett pedig mindig olyan nőket ismerek meg, akiknek gyereke van, én pedig sajátot szeretnék. De lehet csak túl válogatós vagyok.

2016. aug. 5. 11:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy mit értesz huszonéves lányok alatt. A 22-23 éves csajok még sokszor tényleg éretlenek (lehet ráfogni az egyetemre, késői érésre, tökmindegy), de a korban hozzád közelítők (26-27 felett) azért már az a korosztály, akik kezdik kiépíteni a saját egzisztenciát, felnőtt életet, és komoly kapcsolatra vágynak. Tehát nem feltétlen csak nálad idősebbek között találhatsz komoly nőket. :)

Ha nagyon nem bírsz magaddal, puszta baráti jelleggel ráírhatsz/felhívhatod, hogy mi újság vele, hova sodorta az élet az elmúlt években (ha tudsz róla ezt-azt, akkor gondolom, valamilyen szinten csak kapcsolatban maradtatok - manapság fészen mondjuk ez annyira nem is nehéz :) ), aztán a beszélgetés jellegéből adódóan még mindig átgondolhatod újra a dolgot. Ha nagyon rideg és elküld a fenébe, akkor nyilván egyértelmű, hogy nincs értelme foglalkozni vele, ha másképp reagál... Nos, majd meglátod.

De ez a megkeresés tényleg teljesen semleges, baráti jellegű legyen, puszta érdeklődés, ne zúdítsd rá, hogy neked most milyen sz.r nélküle, mert abból jól nem jöhetsz ki. :)

2016. aug. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!