Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet hogy egy olyan fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet hogy egy olyan fiú barátnője vagyok akinek a vékony lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
És hogy fogadjam el hogy ettől még lehetek neki elég jó?
2016. aug. 9. 14:49
 1/7 A kérdező kommentje:

Na a lényeg kimaradt :D

Én meg elég duci vagyok

2016. aug. 9. 14:50
 2/7 anonim ***** válasza:
Képet!:P
2016. aug. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

belsőre neked a nagyon kedves lányok tetszenek, külsőre meg inkább a dundi alak, mégis a belső dönt :P

exem átlagos alkat volt mégsem volt ezzel problémám :)

simán lehetséges...


23F

2016. aug. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, biztos nem erre a válaszra számítasz, de szerintem sose fogod elfogadni. És lehet, hogy gonosz vagyok, de valószínű nem vagy elég jó neki. Vagyis inkább mégis csak azt mondom, hogy csak elég jó vagy neki, de nem tökéletes. Annyi de annyi kapcsolatot láttam már, ahol a fiú pl. imádta a nagymellű lányokat, de kismellű volt a barátnője, aki folyton ezen problémázott, folyton féltékenykedett, hogy a pasijának biztos nem tetszik igazán és csomó komplexus alakult ki a lányban. Vagy ahol a pasinak a hosszú combú lányok jöttek be, a barátnője meg picike volt. Én nem hiszem, hogy ezen túl lehet lépni. Biztos én vagyok a hülye, de én arra vágyom, hogy életem szerelmének én legyek a tökéletes..és nem csak elég jó. Hidd el, én nem vagyok bombázó, kicsi vagyok és rajtam is van legalább 5 kiló plusz, de a férjem pont az ilyen típust szereti és annyira de annyira jó érzés tudni, hogy úgy tetszem neki, ahogy vagyok. Így nem utálom a vékony lányokat, nem utálom a szőkéket, nem utálok senkit, aki utána esetleg vágyakozna a férjem. Szerintem mindenkinek olyan párt kéne választania aki 100%osan tetszik neki, mind külsőleg, mind belsőleg. És igenis fontos a külső..pontosan azért, hogy ne tegyél fel ilyen kérdéseket, magadnak se. Az én előző pasim folyton kritizált, hogy nem vagyok elég jó neki, és más nőket nézett, velük példálózott. Iszonyú féltékeny voltam ,és utáltam egy csomó lányt...most pedig kiegyensúlyozott vagyok, sosem vagyok féltékeny és örülök magamnak, és a férjemnek... Sajnálom, de nekem ez a tapasztalatom. Valószínűleg cukinak tart, tetszel is neki valamennyire..de ha már ez így felmerült benned akkor szerintem sosem lesz ez a kapcsolat tökéletes.
2016. aug. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
legyél piszok gazdag és akkor válogathatsz akár a topmodellek közül is.
2016. aug. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4-es válaszoló tökéletesen leírta.

Sose leszel nyugodt.Tapasztalat.

2016. aug. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4# végre valaki leírta. Te sose leszel nyugodt, ő meg sosem lesz 100%-ig elégedett.
2016. aug. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!