Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy van ez egy meleg párnál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van ez egy meleg párnál?

Figyelt kérdés

Először is, a gének tezsik "meleggé" az embereket? Vagy micsoda?

És ha összeházasodik két férfi (már ahol engedélyezett), akkor mindketten férj szerepben vannak? Pl, bemutatkozásnál, mindketten férjként mutatják be a másikat? Ha gyereket is fogadnak örökbe, akkor mindkettőjüket apának szólítják? Van szexuális életük is?

Bocsi, de olyan idegen ez nekem...


2016. aug. 9. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jelezem, hogy hetero vagyok, de próbálok válaszolni.

Senki nem tudja, hogy genetikai vagy szociális hatások miatt lesz valaki meleg.

Házasságnál tudtommal férj és férj-ként vannak aposztrofálva. Nem hivatalosan pedig jellemzően a partnerem/ a párom néven mutatják be egymást.

A gyereket mint két apa nevelik fel(de tudtommal csak egyikük nevén lehet a gyerek, tehát szakításkor az "övé" lesz).

A szexuális életükre vonatkozó kérdést nem nagyon értettem.

2016. aug. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát a szexuális élet... Romantikáznak együtt, puszilgatják, ölelgetik egymást... meg ilyesmik.
2016. aug. 9. 15:08
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Gondolom, hogy igen, amennyire ezt az adott pár igényli.

Érdekes viszont, hogy a legkevésbé az a veszély áll fenn, hogy egy meleg pár homokosnak nevelné a gyereket.

Talán a leszbikusoknál ez a veszély jobban fennáll(ők inkább úgyis kislány fogadnak örökbe és ott többnyire befigyel egy zsigeri férfigyűlölet), de talán oda nem juttat gyereket semelyik rendszer, ahol ilyesmi veszélyt észlelnek az előzetes vizsgálatoknál.

2016. aug. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Vannak ahol "férj" mind a kettő. Van ahol az egyik férfi "nőként" van jelen és akkor ő a "feleség" olyan is van hogy mindkét férfi nőnek gondolja magát és szerintük leszbikus kapcsolatban vannak.


Őrültek az ilyenek, ma már gyakorlatilag bármilyen beteg elképzelésnek teret engednek. Azt hogy genetikai lehet-e még nem bizonyították, de az biztos hogy az esetek többségében pszichológiai eredetű, azok a pszichológusok akikkel én beszéltem és foglalkoztak ilyen emberekkel, mindről kiderült hogy a családjában, múltjában, stb történt valami olyan (sokszor szexuális) trauma amit ezzel reagált le.


Nagyon szomorú hogy ahelyett hogy segítenének/kezelnék az ilyen embereket helyette bátorítják őket hogy éljék ki magukat, pedig kis segítséggel élhetnének ők is normális, egészséges életet.

2016. aug. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4-es

A pszichológusok nem az "ilyen" minőségük miatt foglalkoztak velük, hanem mert traumájuk volt.

Ebből még nem következik, hogy minden homokos traumán ment át és hogy pont ez a trauma mindennek az okozója.


Ez nem betegség, mondom ezt hetero férfiként. Az ő életük nem lehet "nem normális"csak azért, mert seggeket dugnak meg férfiakra vágynak, épp ezért arra bátorítani őket, hogy mások legyenek, mint amik, az a nem egészséges.

Ha egyféle perverziónak fogod fel ezt a szexualitást, az elfogadható, de ahogy az én perverzióm mondjuk a lábfetisizmus(hetero nőkkel) nem tiltandó vagy elítélendő, főleg nem kezelendő, úgy az ő perverziójuk is elfogadott kell legyen, ha és amennyiben az beleegyezéssel történik, nem törvényellenes és senkinek nem lesz tőle baja.

Engem nem zavarnak a melegek. Sok vizet nem zavarnak, ez az igazság.

2016. aug. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

És ha összeházasodik két férfi (már ahol engedélyezett), akkor mindketten férj szerepben vannak?

Igen.


Pl, bemutatkozásnál, mindketten férjként mutatják be a másikat?

Igen.


Ha gyereket is fogadnak örökbe, akkor mindkettőjüket apának szólítják?

Hát ez igazából a gyerektől függ, hogy szólítja a szüleit. Neil Patrick Harris nyilatkozta egyszer, hogy őt a gyerekei "poppa"-nak ("papa"), a férjét pedig "daddy"-nek ("apuci") szólítják! Tehát mindkettő "apa", csak más szóval. :)


Van szexuális életük is?

Még szép! Ha meg mégsincs, akkor valószínűleg elég hamar válás lesz a vége. :D

2016. aug. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pont Nail és a párja miatt vetődött fel a kérdésem... Egyikük sem néz ki melegnek egyébként, szerintem.
2016. aug. 9. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!