Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok a párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok a párotoknak hogy milyen bunkó?

Figyelt kérdés
Nem akarok példákat írni. A lényeg hogy napi szinten többször bunkó velem a barátom. Az elején nem volt ilyen. Rá kellett jönnöm hogy valójában egy hihetetlenül önző, bunkó ember. Sokszor megbánt, nem érti olyankor hogy mi bajom. Legszívesebben megmondanám neki mennyire egy bunkó ember.
2016. aug. 9. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:

jobb az őszinteség, mert lehet észre sem veszi, hogy akaratlanul ilyen...de lehet szándékos...


23F

2016. aug. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A nyugdijig nem mondanam el.
2016. aug. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos kezdek rájönni hogy alapból ilyen a természete.
2016. aug. 9. 15:18
 4/8 anonim ***** válasza:
úgyis mellette maradsz. akármit mondunk xD
2016. aug. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egyből reagálok az esetlegesen bántó megjegyzéseire. Ha olyan van, bátran felvállalom a konfliktust, késedelem nélkül. De nekem ilyen a természetem, nem félek veszekedni, vitatkozni senkivel sem. Ami a szívemen, az a számon. A legrosszabb dolog, ami történt eddig, hogy megbeszéltük a problémát és megoldottuk. Korábbi kapcsolataimban ha nem tudtuk megoldani, akkor véget vetettünk a dolognak.


Ha szerinted az alap természete ilyen, akkor bár megmondhatod neki, de sokat nem érsz el vele, megváltoztatni nem igazán tudod- amíg ő maga be nem látja ennek fontosságát és nem akar ezen javítani.

2016. aug. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megmondhatod neki nem fog megsértődni. Én is bunkó vagyok ezért tudom. Ahány nő megmondta nekem eddig, mindig megköszöntem az őszinteséget.
2016. aug. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Barátom alapvetően nem bunkó, egyszer az volt, félreértés miatt, akkor meg mondtam neki, hogy számomra nagyon sértő és bántó volt amit mondott és bocsánatot kért.
2016. aug. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, mert bunkókkal nem állok szóba. Így aztán nem lesz a párom se.
2016. aug. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!