Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bánt, ha én rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bánt, ha én rendes vagyok vele?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a párommal, hát mondhatni nagy korkülömbség ellenére (én 21 párom 32)is nagyon jól megvagyunk.Az anyósom viszont olyan szinten gyülöl, hogy azt szavakba nem lehet önteni... próbáltam vele megbeszélni de nem hajlandó elmondani miért. Mások mondták, hogy a korkülömbség zavarhatja esetleg, de nekem nem igazán mond semmit.

Mind a ketten dolgozunk jól megvagyunk párommal, decemberben pedig össze is házasodunk.

Nem akarom megbántani az anyósom, vagy olyan szavakkal illetni a párom miatt de elég rosszul esik amit művel az anyja.

Csak egy utcányira lakunk anyósoméktól, és az esküvő után kiköltözöm a szüleim házából az anyósom utcájába párommal.

Előre látom milyen viták lesznek...

Mit tegyek?

Hogyan legyen normális vele a viszonyom?

21L



2016. aug. 9. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A falusi anyósok mind undormányok!
2016. aug. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj.persze hogy fúj rád, hiszen elvetted tőle pici fiacskáját.
2016. aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!